materiały promocyjne

Kali zagra w Mieleszynie. Nie możecie tego przegapić


08 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Już 18 kwietnia Kali zagra koncert w Mieleszynie. Współtwórca Firmy i założyciel Ganja Mafii przyjedzie przedstawić repertuar z przekroju całej swojej kariery, zarówno solowej, jak i w ramach zespołów. Sprawdź szczegóły.

Powrót Kalego do koncertowania

W listopadzie 2021 roku Kali ogłosił przerwę w koncertowaniu. Swoją decyzję argumentował wówczas rutyną, zaniedbywaniem rodziny i zwyczajną tęsknotą za domem, choć nie zaprzeczał, że występowanie na scenie to jego żywioł. Przerwa jednak nie potrwała długo. Już z końcem stycznia 2022 raper ogłosił swój powrót za pośrednictwem mediów społecznościowych:

Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł.
Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić na koncertowy szlak. Wiem, że potrzebujecie kontaktu ze mną a ja potrzebuję Was. Tej wymiany energii, która sprawia, że na godzinę przenosimy się w miejsce, gdzie z dala od zgiełku codziennego życia nadajemy na tych samych falach. Tej godziny, która sprawi, że w tych beznadziejnych czasach poczujemy się lepiej. Będziemy śpiewać i tańczyć jak za starych dobrych czasów. Na rozgrzewkę widzimy się w walentynkowy weekend się w Bielsku. Jak zaczynać, to z sercem. Kto wpada odświeżyć repertuar? Pamiętacie jeszcze teksty?

Kali od tego czasu pozostaje w trasie. Będzie także gościem podczas jubileuszowego koncertu O.S.T.R.-ego na Atlas Arenie w Łodzi. Jeden z najbliższych koncertów krakowianina odbędzie się w Mieleszynie.

Kali – 30 KMH prod. Flvwlxss

Kali zagra w Mieleszynie – bilety

Już 18 kwietnia, w lany poniedziałek, odbędzie się koncert Kalego w Mieleszynie w klubie Ex Club. Pochodzący z Krakowa raper z pewnością zaprezentuje kilka utworów ze swojego ostatniego materiału zatytułowanego HUCPA, nagranego wspólnie z Majorem SPZ, jednak to, czego fani mogą się spodziewać, to przede wszystkim największe hity z przekroju całej solowej twórczości Kalego takie jak: 30 KMH, Opary, Tu gdzie żyjemy czy Panta Rhei. O odpowiednią rozgrzewkę przed występem Kalego zadbają: Wookie, NDA, Bossy, Deejv, Low Depth i Bartii. Nie może was tam zabraknąć! Bilety na to wydarzenie można nabyć na stronie Biletomat.pl.

Już 18 kwietnia Kali zagra koncert w Mieleszynie. Współtwórca Firmy i założyciel Ganja Mafii przyjedzie przedstawić repertuar z przekroju całej swojej kariery, zarówno solowej, jak i w ramach zespołów. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →