kadr z teledysku

Kali wraca z koncertami. Raper będzie występować dla osób niezaszczepionych


07 lutego 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Mimo obecnie panującej pandemii koronawirusa Kali rusza w trasę, podczas której publiczność nie będzie liczona według procentów osób zaszczepionych. Raper wyraźnie podkreślił, że taka polityka może mu zaszkodzić.

Kali z koncertami dla osób niezaszczepionych

Wskutek wybuchu pandemii wiele tras koncertowych zostało przesuniętych lub odwołanych. Koncertowe plany musiał również przełożyć Kali, który niedawno zapowiedział powrót na sceny w całej Polsce. Pod koniec zeszłego tygodnia raper wyznał, że w przeciągu najbliższych miesięcy odwiedzi co najmniej dwadzieścia dwie miejscowości.

Zobacz: Kali ruszył z reedycją bestsellera Krime Story

Szef Ganja Mafii wyznał również, że jego występy nie będą podlegać selekcji sanitarnej. Oznacza to, że publiczność będzie mogła wziąć udział w wydarzeniu bez względu na to, czy uczestnik jest zaszczepiony, czy nie. Kali bez ogródek potwierdził także, że takie podejście może zamknąć mu drzwi do niektórych działań koncertowo-biznesowych.

Na ten moment mam zabookowane 22 miasta na przełomie luty-czerwiec. Dzięki Flawless Agencja koncerty sukcesywnie dochodzą i na razie nie ma przeciwwskazań, aby się nie odbyły. Jesteśmy na etapie zawierania umów. Lada dzień wyjdzie rozpiska całego touru Back On Stage.
Możecie być w 100% pewni, że na żadnym z moich koncertów nie będzie segregacji sanitarnej i każdy, bez względu na status w systemie, będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu. Oznacza to, że niektóre sceny dużych festiwali letnich staną się dla mnie niedostępne… Trudno. Zawsze szedłem na jakość.

– informuje raper (pisownia oryginalna).

Kali – KATANA

Raper wraca na scenę

Kali poinformował o scenicznym powrocie pod koniec stycznia. Raper już w piątek 11 lutego zainauguruje trasę Back On Tour występem w Bielsko-Białej w klubie XOXO Music & Coctail Bar. Start imprezy zaplanowano na 21:00. Dzień później raper wystąpi w Krzanowicach w Clubie Magic. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00.

Zobacz: Nowy trailer Krime Story. Love Story. W nim rapujący Adam Zdrójkowski

Powrót do klubów Kali okrasił szerokim komentarzem dotyczącym ostatnich miesięcy bez koncertów. Raper podzielił się swoimi przemyśleniami za pośrednictwem Instagrama, gdzie fani jednogłośnie wyrazili zadowolenie z nadchodzących koncertowych wojaży Kalego.

Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł.

Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić na koncertowy szlak. Wiem, że potrzebujecie kontaktu ze mną a ja potrzebuję Was. Tej wymiany energii, która sprawia, że na godzinę przenosimy się w miejsce, gdzie z dala od zgiełku codziennego życia nadajemy na tych samych falach. Tej godziny, która sprawi, że w tych beznadziejnych czasach poczujemy się lepiej. Będziemy śpiewać i tańczyć jak za starych dobrych czasów. Na rozgrzewkę widzimy się w walentynkowy weekend się w Bielsku. Jak zaczynać, to z sercem. Kto wpada odświeżyć repertuar? Pamiętacie jeszcze teksty?

– napisał raper (pisownia oryginalna).

Mimo obecnie panującej pandemii koronawirusa Kali rusza w trasę, podczas której publiczność nie będzie liczona według procentów osób zaszczepionych. Raper wyraźnie podkreślił, że taka polityka może mu zaszkodzić. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →