Materiały prasowe

Kali w obszernym statemencie o swoim powrocie na trasę koncertową


25 stycznia 2022

Podziel się newsem:

Kali podzielił się w swoich social mediach postem, w którym tłumaczy, co go motywuje do powrotu na scenę po prawie dwuletniej przerwie. Sprawdź.

Wielki powrót Kalego

Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł.

Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić na koncertowy szlak. Wiem, że potrzebujecie kontaktu ze mną a ja potrzebuję Was. Tej wymiany energii, która sprawia, że na godzinę przenosimy się w miejsce, gdzie z dala od zgiełku codziennego życia nadajemy na tych samych falach. Tej godziny, która sprawi, że w tych beznadziejnych czasach poczujemy się lepiej. Będziemy śpiewać i tańczyć jak za starych dobrych czasów. Na rozgrzewkę widzimy się w walentynkowy weekend się w Bielsku. Jak zaczynać, to z sercem. Kto wpada odświeżyć repertuar? Pamiętacie jeszcze teksty?

– napisał raper.

W listopadzie 2021 Kali postanowił zrobić sobie przerwę. Tak to wówczas argumentował:

Po siedmiu latach intensywnego koncertowania wpadłem w rutynę. Było tego zwyczajnie zbyt dużo i w pewnym momencie zadałem sobie na scenie pytanie „k***a, co ja tutaj robię?”. Zrozumiałem, że cierpi na tym moja rodzina, nie ma mnie w domu przynajmniej 16 dni w miesiącu. Nie mogłem być mężem i ojcem, jakim chciałbym być. Wtedy stwierdziłem, że muszę zrobić pauzę i przemyśleć temat. Obiecałem sobie, że na scenie stanę tylko, jak poczuję do tego zajawkę. Można powiedzieć, że czuję się wypoczęty, wreszcie regularnie sypiam i poświęcam więcej uwagi na dbanie o siebie. Dałem wam bardzo dużo energii i tak samo dużo dostałem jej od was w zamian. Z jednej strony bardzo tęsknię za wami i sceną, a z drugiej czuję się jak weteran, który wrócił z misji do domu. Można się zasiedzieć, bo w domu jest najlepiej.

Bardzo się cieszymy, że artysta zdecydował się na powrót i mamy nadzieję, że oprócz koncertów doczekamy się także nowego wydawnictwa! Najbliższy koncert odbędzie się 11 lutego w klubie XOXO w Bielsku-Białej. Kto z Was się wybiera?

Kali
Kali, fot. Instagram

Przeczytaj także: Eis wytypował największe hity w ciągu ostatnich 25 lat polskiego rapu. Na liście chociażby Quebonafide i Paluch

Kali podzielił się w swoich social mediach postem, w którym tłumaczy, co go motywuje do powrotu na scenę po prawie dwuletniej przerwie. Sprawdź. Wielki powrót Kalego Tłumienie w sobie życiowego powołania jest bolesne i krzywdzące, ale czasami bywam uparty jak osioł. Po długim okresie wypoczynku w rodzinnym gronie i poszukiwania siebie na nowo, postanowiłem wrócić […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →