Idę w Tango: Moloteka, Gdańsk


05 września 2020

Podziel się newsem:

Niestrudzenie poszukujemy nietypowych miejsc, idealnych do spędzenia w nich wolnego wieczoru a nawet i całego weekendu. Dziś w cyklu Idę w Tango proponujemy Wam gdańską Molotekę – nie ma drugiego takiego lokalu!

Reklama

Idę w Tango: Moloteka na wypasie

Kulturalna oferta Gdańska obfituje zarówno w ciekawe wydarzenia, jak i w przemyślane miejsca, gdzie wszyscy spragnieni wrażeń będą mogli nasycić swoje pragnienie. Zróżnicowane: dla jednych relaks to leżak, plaża i szum morza, a dla innych impreza do białego rana. Moloteka łączy te – i wiele więcej – atrakcji i zaprasza w swoje progi. Jeśli szukasz miejscówki, w której muzyka, sport, rekreacja i kulinaria idą w parze – trafiłeś idealnie. Serdecznie zapraszamy do gdańskiej Moloteki!

Idę w Tango: Moloteka, Gdańsk

Idę w Tango: Moloteka robi lato

Jeśli wydaje Wam się, że byliście wszędzie i widzieliście już wszystko, a nie zajrzeliście do Moloteki w Gdańsku, nie możecie być w większym błędzie. Ta miejscówka to coś więcej niż parasole i plaża: za popularnością lokalu zawsze stoi przecież to, co najważniejsze – atmosfera. W Molotece nadal trwa pełnia lata i nie skończy się, dopóki miejscówka będzie tętnić życiem.

Idę w Tango: Moloteka, Gdańsk

Idę w Tango: Moloteka i wielozadaniowość

Plaża i widok na morze to nie jedyne atuty Moloteki. Asy trzyma się w rękawie, ale gdańska miejscówka odsłoniła przed nami karty. Chcecie wiedzieć, co się tam dzieje? Oprócz piwkowania na leżaku i kiwania się do muzyki, o którą dbają tamtejsi rezydencji, Moloteka organizuje stand-upy oraz tematyczne imprezy. Noc poświęcona przebojom Depeche Mode ściągnęła tam prawdziwe tłumy. Do czyich hitów chcielibyście bawić się całą noc? Moloteka wychodzi również naprzeciw oczekiwaniom sportowych freaków. Piłka nożna? Palant? Nie ma sprawy – tam możecie zadbać o swoją fizyczną sprawność.

Idę w Tango: Moloteka, Gdańsk

Idę w Tango: Moloteka – wywiad

Zadaliśmy kilka pytań tutejszym włodarzom. Zobacz, co według nich sprawia, że Moloteka jest wyjątkowa!

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

Wyjątkowa oaza relaksu przy kojących dźwiękach szumu morskich fal.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Wakacyjny chill, szum fal, kolacje o zachodzie słońca.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć

Niepowtarzalna atmosfera, pyycha jedzonko, zachody słońca, muzyka na żywo, wydarzenia sportowe.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Górny taras z nietuzinkowym widokiem na polskie morze.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

U nas każda impreza jest wymarzona.


Nie zapomnij sprawdzić pozostałych miejscówek z cyklu: Idę w Tango


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Niestrudzenie poszukujemy nietypowych miejsc, idealnych do spędzenia w nich wolnego wieczoru a nawet i całego weekendu. Dziś w cyklu Idę w Tango proponujemy Wam gdańską Molotekę – nie ma drugiego takiego lokalu! Idę w Tango: Moloteka na wypasie Kulturalna oferta Gdańska obfituje zarówno w ciekawe wydarzenia, jak i w przemyślane miejsca, gdzie wszyscy spragnieni wrażeń […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.