Idę w Tango: PLENER, Warszawa


18 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Nieprzerwanie podążamy tropem najatrakcyjniejszych wakacyjnych miejscówek w całej Polsce. Zobaczcie, co takiego dzieje się w warszawskim PLENERZE.

Idę w Tango: PLENER w Warszawie, a w nim?

PLENER to świeża krew pośród okrzepłych już w stolicy lokalów. Miejscówka otworzyła się na początku lipca przy Wale Miedzeszyńskim – na tyle daleko od centrum metropolii, by wytworzyć kameralną, przyjazną atmosferę, ale też na tyle blisko, by pozostać na wyciągnięcie ręki wszystkich, spragnionych atrakcji.

PLENER - Warszawa
Idę w Tango: PLENER, Warszawa

Lato w PLENERZE dostarczy moc wrażeń fanom muzyki elektronicznej oraz miłośnikom spędzania czasu na świeżym powietrzu. Miejscówka stawia na wytworzenie festiwalowej aury i zapewnienie gościom niezapomnianych przeżyć. Street food, warsztaty, chai shop, strefa relaksu oraz błądzenie pośród rozmaitych podgatunków muzyki elektronicznej – tego wszystkiego i więcej można oczekiwać po warszawskim PLENERZE.

Plener, Warszawa
Idę w Tango: PLENER, Warszawa

Imprezy w PLENERZE

W trawie piszczy, że w PLENERZE grane są koncerty. W tygodniu miejscówka tętni życiem, a weekendy upływają pod znakiem muzyki na żywo. Już niedługo w PLENERZE odbędzie się niezapomniana trzydziestka.

Idę w Tango: PLENER, Warszawa

Plener – wywiad

Zobaczcie, co o swojej miejscówce mówią ludzie, którzy stoją za warszawskim PLENEREM.

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

PLENER to odpowiedź na potrzebę nieskrępowanej rozrywki w gronie najbliższych, w sercu Warszawy, w kojących ramionach natury.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Muzyka, radość, warsztaty.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć:

PLENER to wyjątkowe miejsce m.in. z uwagi na lokalizację – w pobliżu Mostu Poniatowskiego, z widokiem na Stadion Narodowy. Sąsiedztwo Wisły pozwala cieszyć się wakacyjnymi spotkaniami z przyjaciółmi, przy występach najlepszych Artystów ze sceny muzyki elektronicznej, oferując przy tym wiele innych atrakcji. Festiwalowy klimat PLENERU i przeznaczone dla uczestników strefy tworzą spójną całość, pozwalając cieszyć się chwilą. Każdy weekend w PLENERZE to atrakcje pod gołym niebem – wydarzenia z muzyką elektroniczną, warsztaty, wystawy artystyczne, czy zwyczajny odpoczynek w gronie bliskich. Wszystko to dopełnione strefą gastronomiczną.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Zależało nam na stworzeniu wspólnej przestrzeni dla pasjonatów muzyki elektronicznej i wszystkich, którzy potrzebują odpoczynku od zgiełku miasta.
Przyjazna i kameralna atmosfera PLENERU sprawia, że każdy ma szansę na doświadczenie pozytywnych emocji – zarówno ciesząc się muzyką jak i relaksując się w jednej ze stref chill, bądź też uczestnicząc w warsztatach czy też poznając wystawców i ich prace.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Każde wydarzenie w PLENERZE to wspólny czas z Artystami, którzy są dla Nas wyjątkowi i można powiedzieć, że program artystyczny jest odbiciem nas samych. Mamy różnorodny gust muzyczny, nie ograniczamy się do jednego czy nawet kilku gatunków. Wielu naszych wymarzonych Artystów już się u nas pojawiło, a nad całą resztą pracujemy ;)


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Nieprzerwanie podążamy tropem najatrakcyjniejszych wakacyjnych miejscówek w całej Polsce. Zobaczcie, co takiego dzieje się w warszawskim PLENERZE. Idę w Tango: PLENER w Warszawie, a w nim? PLENER to świeża krew pośród okrzepłych już w stolicy lokalów. Miejscówka otworzyła się na początku lipca przy Wale Miedzeszyńskim – na tyle daleko od centrum metropolii, by wytworzyć kameralną, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.