Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk


24 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W kolejnej odsłonie naszego cyklu Idę w Tango, w którym prezentujemy najlepsze letnie miejscówki, zabieramy Was do Gdańska. Sprawdźcie, co oferuje tamtejsze Patio Protokultura.

Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk – industrialna przestrzeń Stoczni Gdańskiej

Patio to plenerowa miejscówka znajdująca się przy znanym gdańskim klubie Protokultura. To, co je wyróżnia to industrialne wnętrze, gdyż jest ono zlokalizowane w historycznych przestrzeniach Stoczni Gdańskiej.

Patio Protokultura to miejsce tajemnicze. Architektura stoczni otaczająca klub nadaje mu surowości. Ciekawostką jest dźwig – element wystroju, który nadal jest w pełni sprawny. Klimat uzupełniają światła oraz street art. Efekt jest niesamowity, zobaczcie sami:

Patio Protokultura Gdańsk
Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk
Idę w Tango: Patio Protokultura Gdańsk
Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk

Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk – co oferuje?

Czego możecie się spodziewać w Patio Protokultura? Twórcy miejscówki dbają o różnorodność wydarzeń, dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Odbywają się tu imprezy z najlepszą muzyką elektroniczną, koncerty i inne wydarzenia kulturalne.

Patio Protokultura Gdańsk
Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk
Patio Protokultura Gdańsk
Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk

Patio Protokultura – wywiad

Zadaliśmy kilka krótkich pytań twórcom miejscówki. Sprawdźcie, co odpowiedzieli.

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

Wchodzimy do środka jako obcy ludzie, a nad ranem jesteśmy jedną wielką rodziną.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Wolność, tolerancja, twórczość.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć:

Lokalizacja (klub usytuowany jest w centrum historycznej przestrzeni Stoczni Gdańskiej). Interesujący program imprez (nie zamykamy się w jednym gatunku imprez. Stawiamy na różnorodność i staramy się proponować przeróżne wydarzenia od undergroundowej elektroniki, po koncerty i wernisaże sztuki).

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Bez dwóch zdań, Patio!

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Nie mamy jednego konkretnego artysty, chcielibyśmy aby w naszych murach systematycznie występowały asy polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji, który bazuje na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

W kolejnej odsłonie naszego cyklu Idę w Tango, w którym prezentujemy najlepsze letnie miejscówki, zabieramy Was do Gdańska. Sprawdźcie, co oferuje tamtejsze Patio Protokultura. Idę w Tango: Patio Protokultura, Gdańsk – industrialna przestrzeń Stoczni Gdańskiej Patio to plenerowa miejscówka znajdująca się przy znanym gdańskim klubie Protokultura. To, co je wyróżnia to industrialne wnętrze, gdyż jest […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.