Idę w Tango: Fala – Pawilon nad Wisłą, Warszawa


11 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

W ramach naszego nowego cyklu przedstawiamy Wam najlepsze letnie miejscówki w różnych zakątkach Polski. Sprawdźcie, co ma do zaoferowania warszawska Fala – Pawilon nad Wisłą.

Reklama

Idę w Tango : Fala – Pawilon nad Wisłą. Co oferuje?

Fala – Pawilon nad Wisłą to działająca od 2019 roku kulturalna miejscówka zlokalizowana na Bulwarach Wiślanych przy Płycie Desantu w Warszawie.

W okresie letnim regularnie odbywają się tam różnorodne wydarzenia kulturalne, w tym koncerty, imprezy, silent disco, kino plenerowe, warsztaty czy zajęcia jogi. Oprócz tego, możecie tam również zrelaksować się na leżakach bądź na tarasie, delektując się pysznymi drinkami i orzeźwiającymi lemoniadami.

Fala - Pawilon nad Wisłą
Idę w Tango: Fala – Pawilon nad Wisłą
Fala - Pawilon nad Wisłą
Idę w Tango: Fala – Pawilon nad Wisłą

Idę w Tango : Fala – Pawilon nad Wisłą. Budowanie świadomości ekologicznej

Jednym z głównych celów twórców Fali – Pawilonu nad Wisłą, jest budowanie proekologicznej świadomości wśród społeczeństwa. W związku z tym, w lokalu nie uświadczycie plastikowych słomek, kubków czy sztućców. Co więcej, serwowana jest tam wyłącznie kuchnia roślinna.

Fala - Pawilon nad Wisłą
Idę w Tango: Fala – Pawilon nad Wisłą

Fala – Pawilon nad Wisłą – wywiad

Sprawdźcie, co o swojej miejscówce mówią jej twórcy:

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

#otwartaFALA, bo jesteśmy częścią tej samej rzeki, a czasami na powierzchni powstaje FALA, która porywa i łączy ze sobą.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Ekologia, społeczność, kreatywność.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć:

Fala to plenerowy dom kultury w nadwiślańskim otoczeniu, który dba o ciekawe wydarzenia o charakterze rekreacyjnym i kulturalnym. Jako twór inkluzywny, bezklasowy, egalitarny, niehierarchiczny i demokratyczny chcemy łączyć, bo tutaj płeć, wiek czy rodzaj obuwia – nie mają znaczenia, a poza tym w szczególności polecamy naszą roślinną kuchnię oraz wieczory na naszym klimatycznym tarasie.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Oczywiście jest to Pogłos, czyli nasze pierwsze miejsce, które tak samo i absolutnie uwielbiamy.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Nasza wymarzona impreza na pewno byłaby bardzo eklektyczna. Na rozgrzewkę jakiś młody obiecujący polski zespół, jako gwiazda wieczoru Maanam, a później szalone sety djskie z najróżniejszą muzyką.


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

fot. Artur Adeszko, Paweł Starzec

W ramach naszego nowego cyklu przedstawiamy Wam najlepsze letnie miejscówki w różnych zakątkach Polski. Sprawdźcie, co ma do zaoferowania warszawska Fala – Pawilon nad Wisłą. Idę w Tango : Fala – Pawilon nad Wisłą. Co oferuje? Fala – Pawilon nad Wisłą to działająca od 2019 roku kulturalna miejscówka zlokalizowana na Bulwarach Wiślanych przy Płycie Desantu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.