Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa


28 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

W kolejnej odsłonie naszego cyklu Idę w Tango, tym razem wybierzemy się do Warszawy, a dokładniej sprawdzimy, jak smakuje tamtejsza Wata Cukrowa.

Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa – połączenie najlepszej muzyki, pokazów i szalonego wystroju

Wata Cukrowa to nowoczesna klubokawiarnia, która wchodzi w skład warszawskiego Lunaparku. Zdecydowanie można ją zaliczyć do najciekawszych letnich miejscówek w stolicy. O wyjątkowości tego miejsca świadczy fakt, że jest ono zamknięte w prawdziwym cyrkowym namiocie.

Iście cyrkowy wystrój Waty Cukrowej, w połączeniu z najlepszą muzyką i przeróżnymi pokazami sprawi, że z wrażenia szczęka opadnie Wam po same kostki.

Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa
Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa

Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa – co oferuje?

Wybierając się do Waty Cukrowej, musicie liczyć się z tym, że do samego końca nie możecie spodziewać się tego, co na Was tam czeka. Twórcy miejscówki dbają o każdy szczegół, aby ich miejsce cechowało się jak największą różnorodnością. Innymi słowy, każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Odbywają się tam imprezy klubowe, na które przyjeżdżają najlepsi artyści z całego kraju, ale także inne wydarzenia kulturalne. Natomiast, jeżeli będziecie mieli ochotę na mały chillout, to czekają na Was liczne leżaki.

Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa
Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa

Wata Cukrowa – wywiad

Twórcom warszawskiej miejscówki zadaliśmy kilka krótkich pytań. Sprawdźcie więc, co dokładnie do zaoferowania ma Wata Cukrowa.

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

Czuj się jak u siebie.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Tolerancja, miłość, zabawa – tylko tyle i aż tyle.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć (np. nietuzinkowa lokalizacja, wyjątkowa architektura, interesujący program imprez, szeroki wachlarz atrakcji, szczególna oferta gastronomiczna, itd.):

Wata Cukrowa to przede wszystkim różnorodność programu muzycznego. Co tydzień możemy tu usłyszeć najciekawszych artystów klubowych z całej Polski. Od niedawna to właśnie tutaj odbywa się niedzielny klasyk Splot Słoneczny, wyjątkowa dzienna impreza, którą kończymy elektroniczny weekend nad Wisłą.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Zdecydowanie leżaki pod wielkim neonem YOLO.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Red Axes x Wata Cukrowa to byłby duet nie do pobicia.


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującym na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

W kolejnej odsłonie naszego cyklu Idę w Tango, tym razem wybierzemy się do Warszawy, a dokładniej sprawdzimy, jak smakuje tamtejsza Wata Cukrowa. Idę w Tango: Wata Cukrowa, Warszawa – połączenie najlepszej muzyki, pokazów i szalonego wystroju Wata Cukrowa to nowoczesna klubokawiarnia, która wchodzi w skład warszawskiego Lunaparku. Zdecydowanie można ją zaliczyć do najciekawszych letnich miejscówek […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.