Idę w Tango: Plażówka Saska, Warszawa


22 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kolejną letnią miejscówką, którą prezentujemy w ramach naszego nowego cyklu Idę w Tango jest Plażówka Saska w Warszawie. Sprawdźcie, co Was tam czeka!

Idę w Tango: Plażówka Saska. Wyjątkowa lokalizacja

Plażówka Saska to urokliwe miejsce na mapie Warszawy, którego niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Strefa jest bowiem umiejscowiona nad samą Wisłą, w otoczeniu zieleni malowniczej Saskiej Kępy, ale jednocześnie z dala od wielkomiejskiego gwaru i pędu.

Plażówka Saska
Idę w Tango: Plażówka Saska

Idę w Tango: Plażówka Saska. Miejsce przyjazne dzieciom

Dzięki temu Plażówka Saska jest idealną przestrzenią do relaksu i odpoczynku. Nie tylko dla młodzieży, ale również dla całych rodzin, a przede wszystkim dzieci, na które czeka tu ogromny, pełen atrakcji plac zabaw. Dodatkowo organizatorzy regularnie zapewniają rozrywki dla najmłodszych w postaci animacji, zajęć, spektakli teatralnych i warsztatów.

Idę w Tango: Plażówka Saska. Wieczory pełne kultury

Wieczorami zaś Plażówka Saska zmienia się bardziej w centrum zabawy, gdzie wypijecie pyszne i orzeźwiające koktajle oraz dobrze zjecie. Kuchnia serwuje zarówno dania z grilla, jak i pyszną pizzę.

Nie brakuje też atrakcji dla tych nieco starszych. Koncerty, stand-up, imprezy pod szyldem radia Chillizet – to wszystko czeka Was na Plażówce Saskiej niemalże każdego wieczora. Nie przegapcie tego tętniącego życiem i kulturą miejsca!

Plażówka Saska
Idę w Tango: Plażówka Saska

Plażówka Saska – wywiad

Zadaliśmy właścicielom Plażówki Saskiej kilka pytań o działalność tej letniej miejscówki. Ich odpowiedzi z pewnością jeszcze bardziej zachęcą Was do odwiedzenia tego miejsca!

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

PLAŻÓWKA SASKA to, letnia lokalizacja położona na malowniczym, prawym brzegu Wisły w sercu Saskiej Kępy, dzielnicy uważanej za jeden z najpiękniejszych skarbów Warszawy. Naszym niewątpliwym atutem jest wspaniała lokalizacja. Spokojniejsza część plaży na Saskiej Kępie przy Moście Łazienkowskim to alternatywa dla rodzin i wszystkich innych chcących uniknąć tłumów w lokalizacjach Mostu Poniatowskiego.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Rodzinna atmosfera, zabawa i edukacja dla najmłodszych, kultura.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć?

Kuchnia – bar z letnimi koktajlami, dania z grilla i pizza

Program – bogata oferta dla najmłodszych, plac zabaw stałe coweekendowe animacje.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Plac zabaw, drewniany podest w cieniu drzew.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Mieliśmy już super koncerty artystów, takich: jak Kasia Lins, Arek Kłusowski, Sonbird oraz letnie imprezy we współpracy z Chillizet.

Plażówka Saska
Idę w Tango: Plażówka Saska

Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Kolejną letnią miejscówką, którą prezentujemy w ramach naszego nowego cyklu Idę w Tango jest Plażówka Saska w Warszawie. Sprawdźcie, co Was tam czeka! Idę w Tango: Plażówka Saska. Wyjątkowa lokalizacja Plażówka Saska to urokliwe miejsce na mapie Warszawy, którego niewątpliwym atutem jest lokalizacja. Strefa jest bowiem umiejscowiona nad samą Wisłą, w otoczeniu zieleni malowniczej Saskiej […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 - 500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.