Idę w Tango: Port Bar, Szczecin


20 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Po nitce do kłębka: tam, gdzie zabawa, tam również intrygujące miejscówki. Kontynuujemy podróż po najciekawszych letnich lokalach w Polsce. Zobacz, co słychać w Port Barze w Szczecinie

Idę w Tango: Port Bar Szczecin

Port Bar to świeżynka wśród szczecińskich miejscówek. Lokal otworzył się w zeszłe wakacje, ale zdołał już zapracować na sympatię i popularność. Port Bar stanowi niewątpliwie interesujący dodatek do industrialnej części miasta. Działający na przemysłowym terenie Łasztowni klub mieści się w kontenerze, sprytnie wplatając się w surowe otoczenie. Jeśli szukacie lokalu o niecodziennej estetyce i lubicie nieoczywiste przestrzenie, koniecznie sprawdźcie Port Bar Szczecin.

Port Bar Szczecin, czyli 3w1

Letnia pora potrafi rozleniwić absolutnie wszystkich – jak sobie z tym radzić? A może wcale nie trzeba i wystarczy tylko znaleźć miejsce, które zapewni nam rozrywkę, dostarczając zarówno czegoś dla ciała, jak i duszy? Port Bar Szczecin wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom, w swojej ofercie kusząc zarówno koncertami, imprezami, jak i ramenem czy kraftowym piwem.

Port Bar Szczecin

Port Bar Szczecin to fuzja wszelkich wakacyjnych (i nie tylko) aktywności. Znajdziecie tu dancefloor, wypijecie kolorowe drinki, a także posłuchacie muzyki na żywo w niesztampowej przestrzeni. Nie zwlekaj i wpadnij do Port Baru!

Port Bar Szczecin

Port Bar Szczecin – wywiad

Sprawdźcie, co o swoim lokalu opowiadają właściciele Port Baru.

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

Good Vibez Only.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

jakość / klimat / nieprzewidywalność

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć:

kraftowe produkty / portowy styl

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

Dance Floor

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

  1. Ekipa z Mayan Warrior
  2. Tale of Us
  3. Nicola Cruz
  4. Amelie Lens
  5. Seth Troxler b2b Martinez Brothers

Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Po nitce do kłębka: tam, gdzie zabawa, tam również intrygujące miejscówki. Kontynuujemy podróż po najciekawszych letnich lokalach w Polsce. Zobacz, co słychać w Port Barze w Szczecinie Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →