Idę w Tango: Laba.Land, Poznań


30 sierpnia 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Cykl Idę w Tango to mobilny przewodnik po najciekawszych letnich miejscówkach w Polsce. Tym razem pod lupę bierzemy Poznań i Laba.Land. Sprawdźcie z nami, co takiego słychać w stolicy Wielkopolski!

Idę w Tango: tańczymy w Laba.Land

Laba.Land to prawdziwa świeżynka na poznańskiej mapie atrakcji. To miejscówka o ogromnym potencjale, położona na tyle blisko centrum, by dojazd do niej nie był problemem, ale na tyle daleko, by uniknąć wielkomiejskiego zgiełku. Zielona przestrzeń, rozmaite eventy, koncerty oraz warsztaty – jeśli braknie Wam pomysłu na to, jak spędzić weekend, wystarczy wybrać się do Laba. Landu. Stefa gastro? Jest. Sympatyczna aura? Odhaczone. Atrakcje porą wieczorową i nie tylko? Owszem. Laba.Land zgarnia trzy plusy i ani jednego minusa.

Idę w Tango: Laba.Land trzy w jednym

Niezależnie, czego szukacie, bardzo prawdopodobne jest to, że znajdziecie to w Laba.Landzie. Od niedzielnego chillowania z elektroniką w tle, poprzez silent disco, aż do kreatywnych warsztatów rękodzieła. Kilka różnych opcji na weekend, a wszystkie w jednym miejscu. Dodatkowym atutem Laba.Landu jest przyjemna okolica, zielone tereny oraz letnie wibracje, nadal wyczuwalne w tym miejscu. Jeśli nie mieliście okazji przekonać się o tym osobiście – nadróbcie to czym prędzej!

Laba.Land – wywiad

Włodarzom poznańskiej miejscówki zadaliśmy kilka pytań. Zobacz, co o swojej miejscówce mówią przedstawiciele Laba.Landu:

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

LABA.LAND to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

W Laba.Land stawiamy na spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć:

Nasza miejska łąka, na której odbywają się kina letnie, koncerty, targi śniadaniowe i parkują food trucki.

2theroots to powrót do korzeni, czyli przestrzeń, w której staramy się jeść ekologicznie i maksymalnie naturalnie. Większość zielonych składników naszych potraw pochodzi z naszej farmy miejskiej i od lokalnych sprawdzonych dostawców (BIOrę, Ojcowizna, Jarzynowy Ogród, Marszewo, Pasieka Nowaka).

LABA BEACH to przestrzeń do całodniowego leżakowania i siatkówkowych rozgrywek.

Leśna Czytelnia to intymna strefa pełna magii, stworzona dla wszystkich pragnących obudzić w sobie wewnętrznego artystę.

Urban Glamping – luksusowy camping w środku Poznania. Słońce, przyroda, cisza i spokój, a jednak w środku miasta i w luksusowych warunkach.

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

LABA GRILL ZONE to ulubione miejsce naszych Bywalców! Wynajmujesz kawałek przestrzeni z przyjaciółmi i grillujcie!
Nasze przestronne, otoczone zielenią zakątki pomieszczą nawet do 20 osób! Sprzęt, którego potrzebujecie jest już na pokładzie. Zabierzcie ze sobą tylko ulubione przekąski!


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Cykl Idę w Tango to mobilny przewodnik po najciekawszych letnich miejscówkach w Polsce. Tym razem pod lupę bierzemy Poznań i Laba.Land. Sprawdźcie z nami, co takiego słychać w stolicy Wielkopolski! Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →