Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław


26 sierpnia 2020

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Dziś w naszym cyklu najlepszych letnich miejscówek ZaZoo Beach Bar. Poznajcie miejską plażę Wrocławia.

Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław – plaża w centrum miasta

ZaZoo Beach Bar to miejska plaża we Wrocławiu. Pomysłodawcy miejsca udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych i da się otworzyć plażę w centrum miasta, za najstarszym polskim Zoo.

Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław

Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław – co oferuje?

ZaZoo Beach Bar to idealne miejsce na wypoczynek. Jeśli pomyślimy o tym, że miejscówka znajduje się na kilku kilometrach kwadratowych piaszczystej plaży położonej nad Odrą, to pewnym jest, że wybierzemy to miejsce na plenerowe spotkanie z przyjaciółmi.

Wygodne leżaki, trzy bary zaopatrzone w kolorowe drinki, stoisko z lodami oraz food trucki zapewnią Wam wszystko, czego możecie potrzebować w weekend i nie tylko. Miłośnicy wina również znajdą tam coś dla siebie! Miejscówka posiada strefę Faktorii Win, która zachwyca wszystkich gości lokalu.

Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław

ZaZoo Beach Bar na Wybrzeżu Wyspiańskiego to lokal, w którym naprawdę wiele się dzieje i każdy może tam znaleźć wydarzenie odpowiadające jego zainteresowaniom, a także nauczyć się czegoś nowego czy po prostu pochillować w świetnej atmosferze.

Możecie tam pójść na imprezy tematyczne, wieczory salsy, koncerty czy wydarzenia muzyczne i kulturalne takie jak między innymi: Jazz na piasku.

Wszyscy fani aktywnego spędzenia czasu, też znajdą tam miejsce dla siebie, ponieważ w każdą niedzielę o 12:00 odbywają się warsztaty yogi.

Idę w tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław

Jeżeli jesteście właśnie we Wrocławiu i szukacie miejsca, które pozwoli Wam na zorganizowanie sobie wolnego czasu w sposób zdecydowanie interesujący, to pędźcie do ZaZoo Beach Bar i korzystajcie z oferty tej niezwykle klimatycznej miejscówki!

ZaZoo Beach Bar – wywiad

Właściciele wrocławskiego ZaZoo Beach Bar odpowiedzieli na kilka naszych pytań o to miejsce. Zobaczcie, co o swojej plaży mówią jej twórcy!

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w waszej miejscówce:

Beach Bar ZaZoo to miejsce, gdzie każdy może być sobą i w pełni korzystać z uroków nadodrzańskiej natury z pysznym drinkiem w dłoni.

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości które chcecie przekazać swoim gościom:

Chill, music & prosecco.

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto was odwiedzić:

Dwie rzeczy, dla których należy odwiedzić ZaZoo to najlepsze drinki przygotowane przez najlepszą ekipę barmańską w mieście, oraz atmosfera jakiej nie ma nigdzie indziej.

#4 Ulubione miejsce bywalców waszej miejscówki:

Ulubionym miejscem bywalców na ZaZoo bezapelacyjnie jest strefa Faktorii Win, gdzie dźwięki płynące ze sceny są najczystsze, a bar i zimne drinki na wyciągnięcie ręki.

#5 Na wymarzonej imprezie zagrałby:

Na wymarzonej imprezie w ZaZoo zagrałby Kortez, który swoim alternatywno-jazzowym brzmieniem idealnie wpasowałby się w gustach naszych gości.


Sprawdźcie także inne miejscówki z cyklu Idę w Tango:


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń kulturalnych w całej Polsce. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującym na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Dziś w naszym cyklu najlepszych letnich miejscówek ZaZoo Beach Bar. Poznajcie miejską plażę Wrocławia. Idę w Tango: ZaZoo Beach Bar, Wrocław – plaża w centrum miasta ZaZoo Beach Bar to miejska plaża we Wrocławiu. Pomysłodawcy miejsca udowodnili, że nie ma rzeczy niemożliwych i da się otworzyć plażę w centrum miasta, za najstarszym polskim Zoo. Idę […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.