Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar, Warszawa


07 września 2020

Obserwuj nas na instagramie:

Cykl Idę w Tango to tak naprawdę cyfrowy guide po najlepszych miejscówkach w Polsce. Tym razem sprawdzamy, co czeka letników w Boogaloo Beach Barze w Warszawie.

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar – WWA czy Karaiby?

Boogaloo Beach Bar to lokal jedyny w swoim rodzaju. Niby w środku miasta, jednak zapewnia prywatność, niby imprezowania, a jednak można tam odpocząć. Miejscówka znakomicie balansuje między sprzecznościami, gwarantując przy tym, że każdy, kto pragnie po prostu wyjść z domu, poczuje się tu dobrze. Nieważne, czy szukasz przygód na parkiecie, czy interesują Cię kolorowe drinki z palemką – w Boogaloo Beach Bar znajdziesz jedno i drugie. Tam muzyka nigdy nie będzie za głośna, a alkohol zbyt słodki.

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar – chodźmy na plażę!

Drobniutki piasek, słońce w pełni i szum wody – wystarczy zamknąć oczy i faktycznie poczujecie się, jak na rajskiej wyspie. W Boogaloo Beach Bar można bawić się jeszcze lepiej niż na egzotycznych wczasach. Jest kojąca muzyka – od jazzu przez funk aż po hip-hop – smakowite przekąski, no i oczywiście, ziomki pod ręką. A z kim imprezuje się lepiej, niż z własną ekipą?

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar z propozycjami na weekend

Jeśli sądzicie, że Boogaloo Beach Bar to miejsce adekwatne jedynie do leniuchowania na leżakach, popijania koktajl i tupania nogą w rytm muzyki – koniecznie powinniście pojawić się tam na jednym z licznych eventów. Organizowane są tam różnorodne aktywności – od rave’ów w klimacie Jamajki, po targi CBD czy winylowe wyprzedaże. Koniecznie odwiedź Boogaloo Beach Bar i przekonaj się na własne oczy, jak zaskakujący może okazać się weekend.

Idę w Tango: Boogaloo Beach Bar

Boogaloo Beach Bar – wywiad

Mieliśmy okazję porozmawiać z ludźmi, stojącymi za sukcesem Boogaloo Beach Baru. Sprawdź, co mają do powiedzenia o swojej miejscówce!

#1 Jedno zdanie, które najlepiej oddaje atmosferę panującą w Waszej miejscówce:

Najbardziej wychillowany beach bar w mieście!

#2 Trzy słowa, którymi opisalibyście wartości, jakie chcecie przekazać swoim gościom:

Wystarczą dwa słowa, które opisują wszystko: Peace & Love

#3 Dla jakich dwóch rzeczy najbardziej warto do Was zajrzeć

Zdecydowanie jednym z naszych największych atutów jest po prostu klimat jaki stwarza ekipa Boogaloo – nasz wspaniały staff, stali bywalcy i dj-e :) Każdy kto dociera do nas po raz pierwszy jest w szoku, że jest takie miejsce w Warszawie. “Boogaloo to jeden pozytywny lot”, albo “Boogaloo to ludzie, klimat i kultura – tak powinno być wszędzie” – to są szczere feedbacki, które dostajemy od gości. Ludzie – to zdecydowanie nasza największa moc. Druga sprawa to lokalizacja – znajdujemy się “na końcu”, albo patrząc z drugiej strony “na początku” trasy klubowej nad Wisłą. Jesteśmy usytuowani na piaszczystej Plaży Żoliborz, a dookoła nas jest pełno drzew. Panuje tu klimat rodem z dżungli i rajskiej wyspy. Miejscówka idealna na wschody słońca!

#4 Ulubione miejsce bywalców Waszej miejscówki:

W weekend parkiet pod Dj-ką. A w ciągu dnia leżaczek lub hamaczek na plaży z widokiem na Wisłę. Jest wspaniale.

#5 Na wymarzonej imprezie w Waszej miejscówce zagraliby:

Z pewnością wszyscy współcześni przedstawiciele sceny jamajskiej! Ale nie tylko. Każdy kto kieruje się pozytywnym vibem i niesie dobre słowo. Wcale nie musi być znany, bo Boogaloo jest otwarte na każdego. Jeśli masz uśmiech na twarzy i dobre nastawienie to będziemy jarać się jeśli przyjdziesz na środowe Open Decki i spróbujesz swoich pierwszych kroków za dj-ką :)

No dobra, nie protestowalibyśmy też, gdyby miał pojawić się u nas Bob Marley!

Idę w Tango: Boogaloo Bach Bar

Koniecznie sprawdź pozostałe miejscówki z cyklu: Idę w Tango

Okrąg, Warszawa
Stara Odra Beach Bar, Wrocław
Laba.Land, Poznań
Wata Cukrowa, Warszawa
ZaZoo Beach Bar, Wrocław
Patio Protokultura, Gdańsk
Plażówka Saska, Warszawa
Port Bar Szczecin
PLENER, Warszawa
Pawilon nad Wisłą, Warszawa
Podróż, Wrocław


Idę w Tango. Chodź z nami i naszą aplikacją!

Dzięki aplikacji Tango masz natychmiastowy dostęp do najciekawszych wydarzeń w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście. Bądź na bieżąco ze wszystkimi nowościami, dzięki systemowi rekomendacji bazującemu na Twoim osobistym guście muzycznym.

Aplikacja do pobrania za darmo w sklepach Google Play i Apple Store.

Tango Rytmy

Cykl Idę w Tango to tak naprawdę cyfrowy guide po najlepszych miejscówkach w Polsce. Tym razem sprawdzamy, co czeka letników w Boogaloo Beach Barze w Warszawie. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →