Fest Festival 2020 z kolejnym ogłoszeniem

Podziel się newsem:

Fest Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych siedmiu artystów. Sprawdźcie, kto tym razem dołączył do line-upu chorzowskiego festiwalu

Tegoroczna edycja Fest Festivalu zaplanowana jest na 13-15 sierpnia. Druga edycja festiwalu ponownie odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie.

Organizatorzy Fest Festival 2020, mimo trudnej sytuacji związanej z panującą w kraju i na świecie pandemią, w której się aktualnie znaleźliśmy zapowiedzieli, że robią wszystko, żeby impreza mogła się odbyć i żeby była dla wszystkich bezpieczna. Dziś do składu festiwalu dołączyli kolejni artyści. Sprawdźcie, kogo jeszcze usłyszymy w sierpniu w Chorzowie:

Kaytranada na Fest Festival 2020

Pierwszym dziś ogłoszonym artystą jest Kaytranada. Haitańsko-kanadyjski producent w swojej twórczości łączy elektronikę, R&B i hip-hop. Artysta ma na swoim koncie kilka EP-ek oraz dwa albumy studyjne – 99,9% i Bubba. Wśród twórców, z którymi współpracował, można wymienić m.in. Pharrella Williamsa, Tinashe’ego, Kali Uchis czy Estelle.

Kaytranada wystąpi 15 sierpnia na Fest Festival 2020.

Kaytranada – You’re The One

Pezet na Fest Festival 2020

Na Feście wystąpi także jeden z najpopularniejszych polskich raperów Pezet. Na scenie obecny jest już ponad 20 lat, a jego kolejne albumy osiągają statusy Złotych i Platynowych płyt.

Pezet wystąpi w Parku Śląskim 13 sierpnia.

Pezet – Magenta

TOMM¥ €A$H na Fest Festival 2020

TOMM¥ €A$H to estoński raper, który swój charakterystyczny styl określa jako post-sowiecki rap. Jego twórczość często przełamuje uprzedzenia i przekracza granice seksualności oraz gatunków muzycznych.

TOMM¥ €A$H wystąpi 14 sierpnia na Fest Festival 2020.

TOMM¥ €A$HLITTLE MOLLY

Jan-rapowanie na Fest Festival 2020

Jan-rapowanie to jeden z najciekawszych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej młodego pokolenia. Jego charakterystyczny styl i to, jak z dystansem opowiada o przyziemnych problemach, sprawia, że cieszy się sympatią słuchaczy z różnych pokoleń.

Jan-rapowanie wystąpi na Feście 13 sierpnia.

Jan-rapowanie & NOCNY feat. Vito Bambino – Co ja wiem?

Aitch na Fest Festival 2020

Aitch to pochodzący z Manchesteru młody raper. Jego pierwszy utwór Straight Rhymez zdobył ponad 18 milionów wyświetleń i zwrócił uwagę Stormzy’ego. Od tego czasu jego kariera nabiera tempa. Na swoim koncie ma już nominację do BRIT Awards w kategorii Best New Artist.

Aitch wystąpi na Fest Festivalu 13 sierpnia.

Aitch – Straight Rhymez

slowthai na Fest Festival 2020

Kolejnym przedstawicielem brytyjskiej sceny hip-hopowem, który wystąpi na tegorocznym Fest Festivalu jest slowthai. Jego muzyka to mocne i agresywne brzmienia, często kontrowersyjnie nawiązujące do politykim, które określane są jako grime oraz grime-punk.

slowthai – Inglorious ft. Skepta

O.S.T.R. na Fest Festival 2020

Dzisiejsze ogłoszenie zamyka O.S.T.R. Mający na swoim koncie 23 albumy i ponad 300 sprzedanych egzemplarzy płyt raper, to postać, której na polskiej scenie hip-hopowej nie trzeba nikomu przedstawiać.

O.S.T.R. zagra w Parku Śląskim w Chorzowie 14 sierpnia.

O.S.T.R. – Jeden strzał

Fest Festival nie zwalnia tempa i ogłasza kolejnych siedmiu artystów. Sprawdźcie, kto tym razem dołączył do line-upu chorzowskiego festiwalu Tegoroczna edycja Fest Festivalu zaplanowana jest na 13-15 sierpnia. Druga edycja festiwalu ponownie odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie. Organizatorzy Fest Festival 2020, mimo trudnej sytuacji związanej z panującą w kraju i na świecie pandemią, […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →