Zobaczcie nagrania z Red Bull Soundclash 2019

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Na youtube'owy kanał wytwórni Kayax trafiły nagrania z Red Bull Soundclash, podczas którego Krzysztof Zalewski zmierzył się w muzycznej bitwie z GrubSonem. Sprawdźcie.

Red Bull Soundclash odbył się 21 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Podczas tego wydarzenia, do muzycznego pojedynku stanęli przedstawiciele polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski i GrubSon. Artyści, tworzący na co dzień w zupełnie odmiennych gatunkach muzycznych, zmierzyli się ze sobą w sześciu konkurencjach. Musieli podczas m.in. wykonać covery czy zaprezentować swoje utwory w stylu narzuconym przez Dja.

Artystom, podczas jednej z konkurencji, na scenie towarzyszyli goście specjalni. Zalewskiego wsparli Daria Zawiałow i Jarosław Boberek, natomiast GrubSon zaprosił Beatę Kozidrak i Lotka. Decyzją publiczności zgromadzonej w Torwarze, bezapelacyjnym zwycięzcą pojedynku okazał się GrubSon (naszą relację z tego wydarzenia możecie przeczytać tutaj).

Kayax udostępnia nagrania z Red Bull Soundclash 2019

Wytwórnia Kayax na swoim kanale na YouTube udostępniła kilka nagrań z tego wieczoru. Sprawdźcie:

GRUBSON / Krzysztof Zalewski – Cwany Lis (Red Bull SoundClash 2019)

GRUBSON / Krzysztof Zalewski – Supa’High Music (Red Bull SoundClash 2019)

Krzysztof Zalewski – Podróżnik (Red Bull SoundClash 2019)

Krzysztof Zalewski / GRUBSON – Jak dobrze (Red Bull SoundClash 2019)

Krzysztof Zalewski – Kurier (Red Bull SoundClash 2019)


Krzysztof Zalewski wziął udział w akcji Allegro Lektury 2.0

Zalewski to kolejny artysta, który wziął na warsztat jedną ze szkolnych lektur. Muzyk, wraz z Jackiem „Budyniem” Szymkiewiczem, zaprezentował swoją interpretację Szewców Stanisława Ignacego Witkiewicza. W nagraniu gościnnie wzięła udział również Natalia Przybysz.

Wcześniej swoje interpretacje w ramach Allegro Lektury 2.0 zaprezentowali: Mery Spolsky, Ajgor Ignacy, Rosalie., Nadia Długosz i Kamil „Saful” Nożyński.

Fot. M.Kin

Na youtube’owy kanał wytwórni Kayax trafiły nagrania z Red Bull Soundclash, podczas którego Krzysztof Zalewski zmierzył się w muzycznej bitwie z GrubSonem. Sprawdźcie. Red Bull Soundclash odbył się 21 listopada 2019 roku w hali COS Torwar w Warszawie. Podczas tego wydarzenia, do muzycznego pojedynku stanęli przedstawiciele polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Zalewski i GrubSon. Artyści, […]

Podziel się newsem:

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.