Ignacy Śmigielski

Ten Typ Mes i jego ego nie biegają na „Jogę”. Nowy singiel i preorder płyty już dostępne


02 września 2021

Podziel się newsem:

Ten Typ Mes zaprezentował nowy, świeżutki singiel. Joga śmiga już po Internecie razem z teledyskiem, a wraz z nim odpalony został preorder nowego krążka rapera.

Kopę lat, Mes

Ciężko uwierzyć, że od czasów płyty Rapersampler, ostatniego studyjnego albumu Mesa, minęły już ponad 3 lata. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie Piotrek nic nie robił, bo pół roku po tym wydawnictwie ukazał się Rapersampler+ – krążek zawierał kilka nowych kawałków oraz remiksy z podstawowej wersji albumu, których podjęli się chociażby RAU czy Bass Astral x Igo. Oprócz tego, w ciągu ostatnich trzech lat, Szmidt położył gościnne wersy chociażby u Pezeta, braci Kacperczyk czy Baranovskiego, wydał książkę, a także wspólnie z Szogunem i Bartoszem Tkaczem powołali do życia grupę Biały Tunel – spod szyldu tego zespołu wyszedł krążek o tym samym tytule.

W ubiegłym roku Mes wydał także kawałki Dwa psy przeżyły (promujący jego literacki debiut) oraz Kanapa, zaś swój powrót zapowiedział kilka miesięcy temu, za sprawą Only in Warsaw z Atutowym. Raper powoli podgrzewa atmosferę i po wydanym ponad miesiąc temu Idealnym Raperze, puszcza w eter trzeci singiel z nadchodzącego krążka – Jogę.

Ten Typ Mes i jego ego nie biegają na „Jogę”. Nowy singiel i preorder płyty już dostępne
Joga – okładka singla

Raper idzie ze sobą na noże

Joga jest tym, za co kochamy Mesa. Wzorowa, szybka, płynna nawijka z charakterystycznymi dla niego, nieco ironicznymi i szczerymi wersami. Wszystko to zostało położone na energetycznym bicie DrySkulla oraz dopełnione wokalem Maryli Modzelan, którą fani rapera powinni kojarzyć chociażby z kawałka Wyględów.

W teledysku w reżyserii Katarzyny Kalumiere i Alexandre’a Jamina wystąpiła Julia Kuczyńska alias Maffashion.

Ten Typ Mes – Joga (prod. DrySkull), zobacz klip

Ten Typ Mes nie zdradził jeszcze tytułu oraz okładki nadchodzącego wydawnictwa. Na to przyjdzie czas przy okazji następnego singla. Wiadomo już natomiast, że na płycie pojawią się między innymi Koza, Kękę, Berson oraz Dizkret! Album ukaże się 19 listopada i jest już dostępny w przedsprzedaży na stronie Alkopoligamii.

Ten Typ Mes zaprezentował nowy, świeżutki singiel. Joga śmiga już po Internecie razem z teledyskiem, a wraz z nim odpalony został preorder nowego krążka rapera. Kopę lat, Mes Ciężko uwierzyć, że od czasów płyty Rapersampler, ostatniego studyjnego albumu Mesa, minęły już ponad 3 lata. Nie oznacza to jednak, że w tym czasie Piotrek nic nie […]

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →