KęKę z pierwszym diamentem w karierze


30 lipca 2021

Podziel się newsem:

KęKę pochwalił się swoim pierwszym diamentowym wyróżnieniem. Raper poinformował o tym fakcie w swoich mediach społecznościowych i z tej okazji szykuje coś specjalnego.

Być cesarzem to mieć łeb na karku

KęKę zbudował solidną markę i zgromadził wokół siebie niemałą liczbę fanów. Za jego sukcesem przemawiają także wyniki sprzedażowe, bo każdy legalny album Piotra Siary pokrył się co najmniej platyną, przy czym krążki Nowe rzeczy, Trzecie Rzeczy, To Tu i Mr KęKę mają statusy potrójnie platynowych. Można rapera nie lubić, może nie podobać się jego głos czy flow, bo przyznam, że sam miałem na początku z tym problem, jednak nie można odmówić mu sukcesu, jaki odniósł. Teraz Piotr przekroczył kolejny kamień milowy w swojej karierze i do osiągnięć może sobie dopisać swój pierwszy diament.

KęKę z pierwszym diamentem w karierze
Facebook / KeKeOficjalnie

KęKę powoli, konsekwentnie zbudował swój świat

Raper otrzymał diamentowe wyróżnienie za singiel Nigdy ponad stan. Chociaż jak dotąd KęKę nie zgłaszał singli do wyróżnień, tak postanowił zrobić mały wyjątek. Siara poinformował także, że w przygotowaniu jest obecnie fizyczne wykonanie nagrody, które trafi na specjalną aukcję. Dochód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne, jednak więcej szczegółów poznamy wkrótce. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować Piotrowi tego sukcesu i życzyć dalszych wyróżnień!

KęKę – Nigdy ponad stan, posłuchaj utworu

KęKę na koncercie w Poznaniu

KęKę promuje obecnie swój najnowszy, wydany w kwietniu krążek SIARA. Z tej okazji raper odwiedzi także Poznań. Artysta zagra w stolicy Wielkopolski 24 września na Skwerze Play. Wejściówki dostępne są na Biletomat.pl i lepiej się pospieszyć, bo pierwsza pula została wyprzedana!

KęKę został… stand-uperem! Raper wystąpi na trasie Please, Stand-up!

KęKę jest kolejnym raperem, który spróbuje swoich sił w stand-upie! Jak sobie poradzi? Tego dowiecie się, kupując bilety na Please, Stand-up!, czyli jedno z najlepszych wydarzeń stand-upowych w Polsce.

KęKę pochwalił się swoim pierwszym diamentowym wyróżnieniem. Raper poinformował o tym fakcie w swoich mediach społecznościowych i z tej okazji szykuje coś specjalnego. Być cesarzem to mieć łeb na karku KęKę zbudował solidną markę i zgromadził wokół siebie niemałą liczbę fanów. Za jego sukcesem przemawiają także wyniki sprzedażowe, bo każdy legalny album Piotra Siary pokrył […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

KęKę | 24 września | Poznań, Skwer Play

Biletomat.pl
69 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →