Skubas zapowiada premierę nowego albumu


02 października 2020

Podziel się newsem:

Skubas zdradził wreszcie szczegóły swojego nadchodzącego, trzeciego albumu. Krążek zatytułowany Duch ukaże się już pod koniec października.

Skubas powraca po sześcioletniej przerwie wydawniczej. Obecnie na jego dyskografię składają się dwa albumy studyjne – Wilczełyko (2012) i Brzask (2014), a już w tym miesiącu uzupełni ją Duch. Według zapowiedzi nowy materiał będzie bardziej dojrzały, pogodny i uduchowiony.

Ta płyta jest opowieścią o życiu faceta po przejściach, ale już mniej skonfliktowanego ze światem. Odnosi się często do tego co niematerialne, niemierzalne. Jest rozliczeniem się, ale takim pokojowym, bez gniewu, agresji, bez zbędnego niepokoju. Duch to cisza, znalezienie miejsca w spokoju od ego, od wyścigu, od szumu świata, ekranów, mediów. To powrót do głębokiej natury, z której przyszliśmy i do której na pewno wrócimy.

Skubas zdradza szczegóły nadchodzącego albumu Duch
okładka albumu

Skubas – Duch – premiera nowego albumu 23 października

Do premiery Ducha zostało już niewiele czasu. W oczekiwaniu możemy posłuchać trzech singli promujących wydawnictwo: Szklane miesiące, Ojciec i syn oraz Haitańskie drzewa. Ten ostatni, jak przyznaje artysta, jest jego dotychczas najbardziej radosnym utworem.

Skubas – Haitańskie drzewa

Skubas – Ojciec i syn

Skubas – Szklane miesiące

Przy tworzeniu albumu, artystę wsparli muzycy w składzie: multiinstrumentalista Tomasz „Harry” Waldowski (LemOn, Chłopcy Kontra Basia, Mazolewski/Porter), basista Maciej Matysiak (Mrozu, Bitamina), puzonista Tomasz Kasiukiewicz (Artur Rojek, Lech Janerka, Oszibarack), trębacz Łukasz Korybalski (Andrzej Smolik, Katarzyna Nosowska) i saksofonista jazzowy Szymon Łukowski.

Skubas zdradził wreszcie szczegóły swojego nadchodzącego, trzeciego albumu. Krążek zatytułowany Duch ukaże się już pod koniec października. Skubas powraca po sześcioletniej przerwie wydawniczej. Obecnie na jego dyskografię składają się dwa albumy studyjne – Wilczełyko (2012) i Brzask (2014), a już w tym miesiącu uzupełni ją Duch. Według zapowiedzi nowy materiał będzie bardziej dojrzały, pogodny i […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Trasa Chóralnie - Skubas, Mikromusic, Smolik | Gdańsk, Warszawa, Wrocław

Biletomat.pl
od 119 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →