LemON w nowym składzie powraca na trasę koncertową


14 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

LemON po krótkiej przerwie i zmianach w zespole powraca jesienią na trasę klubową. To będą wyjątkowe, akustyczne koncerty. Sprawdźcie!

Ten zespół nie miał ostatnio łatwo. We wrześniu zeszłego roku LemON ogłosił przerwę. Muzycy potrzebowali odetchnąć i zastanowić się nad tym, co będzie dalej. Efektem tego było odejście kilku członków.

LemON – zmiany w zespole

Z zespołem pożegnał się gitarzysta Piotr Rubik, stanowiący zaraz po wokaliście Igorze Herbucie wizytówkę tego składu oraz klawiszowiec Piotr Walicki. Przyszłość LemONa stała wtedy pod znakiem zapytania.

lemon akustycznie

W międzyczasie swoich sił solowo zaczął próbować Igor Herbut. Wyruszył nawet sam w trasę koncertową i pojawiły się spekulacje o końcu kariery jego zespołu. Jednak nic bardziej mylnego – LemON powrócił do koncertowania latem. Zdaje się, że nawet silniejszy.

LemON – nowy skład

Nowe twarze w składzie Tomasz Świerk na pianinie i Przemek Świerk na gitarze idealnie wpasowały w brzmienie zespołu, a w połączeniu ze stałym trzonem – Piotrem Kołaczem na basie, Tomaszem Waldowskim na bębnach i Igorem Herbutem na wokalu budują zespół na nowo.

Pierwsze efekty ich wspólnych działań będziemy mieli okazję zobaczyć podczas wyjątkowej, jesiennej trasy koncertowej. LemON po raz pierwszy zagra akustycznie.

Niezwykły jest to rok. Rok zaczynania od nowa. Rok odkrywania na nowo. Kulminacja tych poszukiwań wydarzy się na jesieni – kiedy wyruszymy do Was z naszą pierwszą trasą akustyczną. Zawsze wiedziałem, że kiedyś zagramy taką trasę. Staromodnie. Prosto. Blisko Was. Czekałem na właściwy moment. I właśnie teraz nadszedł. Oddychajcie z nami tą muzyką.

LemON Akustycznie – trasa koncertowa

Zdaje się, że jest na co czekać. Nadchodzące spotkania z zespołem zapowiadają się naprawdę wyjątkowo. Sprawdźcie, jakie miasta LemON odwiedzi jesienią i koniecznie bądźcie tam z nimi!

lemon akustycznie

LemON po krótkiej przerwie i zmianach w zespole powraca jesienią na trasę klubową. To będą wyjątkowe, akustyczne koncerty. Sprawdźcie! Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ten zespół nie miał ostatnio […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →