Nadchodzi “Najnowszy Klip” od Dawida Podsiadło, a wraz z nim wiele niespodzianek


30 sierpnia 2019

Obserwuj nas na instagramie:

Najnowszy Klip Dawida Podsiadło wcale nie będzie takim zwykłym klipem. Co się kryje za premierą nowego singla najpopularniejszego wokalisty w tym kraju?

Trofeów ciąg dalszy – nadchodzi Najnowszy Klip

Jakiś czas temu Dawid Podsiadło niespodziewanie opublikował na swoim profilu na Facebooku zapowiedź Najnowszego Klipu. Dawid Podsiadło nie byłby Dawidem Podsiadło, gdyby nie zrobił przy okazji nowej premiery czegoś niestandardowego.

Tak też jest w przypadku Najnowszego Klipu. Jeśli przyjrzymy się dokładnie zapowiedzi nowego teledysku Podsiadły, zauważymy w nim nawiązania do poprzedniego singla – Trofeów.

Dawid Podsiadło – Najnowszy Klip

Skrzynka pełna, nie wysyłaj nic
Powoli tracę głos
(…)
To dzięki temu mogę na stary rower wsiąść
Zamieszkać w kamienicy, nie myć rąk

To fragmenty tekstu Trofeów. Zarówno pełną skrzynkę, jak i rower, którym Dawid jedzie przez podwórze kamienicy, przewrotnie nie pojawiły się w teledysku do Trofeów, możemy je jednak zauważyć w zwiastunie Najnowszego Klipu. Czy będzie to kontynuacja historii rozpoczętej w wyjątkowym teledysku do poprzedniego singla Dawida? Premiera Najnowszego Klipu już 2 września!

Dawid Podsiadło – Trofea

Film Nieznajomi promuje Najnowszy Klip

To jednak nie wszystko. Dawid chyba lubi przewrotność, ponieważ jego Najnowszy Klip będzie promował film Nieznajomi. W produkcji raczej nie usłyszymy jednego z pierwszych singli w karierze Dawida Podsiadły Nieznajomy, za to artysta podzielił się nagraniem, w którym gwiazdorska obsada filmu w składzie: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Ola Domańska, Michał Żurawski oraz Wojtek Żołądkowicz śpiewają jego najnowszy singiel. Zobaczcie!

Film Nieznajomi jest polską odpowiedzią na włoski komediodramat Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie. Jego premiera będzie miała miejsce 27 września, a dokładnie dzień później na Stadionie Narodowym odbędzie się wspólny koncert Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya. Nie możecie tego przegapić!

nieznajomi film

Najnowszy Klip Dawida Podsiadło wcale nie będzie takim zwykłym klipem. Co się kryje za premierą nowego singla najpopularniejszego wokalisty w tym kraju? Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Trofeów ciąg […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →