Dawid Podsiadło po raz kolejny diamentowy

Obserwuj nas na instagramie:

Trzeci solowy album Dawida PodsiadłoMałomiasteczkowy pokrył się diamentem! To kolejne takie wyróżnienie tego artysty.

Dawidowi Podsiadło zaraz zabraknie miejsca na kolejny diament! Muzyk otrzymał wyjątkowe wyróżnienie od Związku Producentów Audio-Video  – diamentową płytę za album Małomiasteczkowy.

Dawid Podsiadło – Małomiasteczkowy

Trzecia solowa płyta Dawida ukazała się 19 października 2018 i została świetnie przyjęta nie tylko przez fanów, ale również przez środowisko dziennikarzy i krytyków muzycznych.

Małomiasteczkowy – Diamentowa płyta

Podsiadło za album otrzymał m.in. Fryderyka w kategorii album roku (pop) oraz Bestsellera Empiku. Krążek od dnia premiery cały czas znajduje się w notowaniu OLiS, czyli listy najlepiej sprzedających się płyt. Małomiasteczkowy sprzedał się  już w ponad 150 000 egzemplarzach, co jest równoznaczne z przyznaniem statusu diamentowej płyty.

Równocześnie, w ostatnim notowaniu OLiS z dnia 4 lipca, najnowsza płyta Podsiadło ponownie wskoczyła na podium, zajmując prawie osiem miesięcy od premiery trzecie miejsce w zestawieniu.

Dawid Podsiadło - Małomiasteczkowy

Dawid Podsiadło – Trofea

To nie koniec sukcesów Dawida i jego Małomiasteczkowej płyty. Najnowszy singiel artysty – Trofea od sześciu tygodni króluje na najbardziej prestiżowej liście przebojów Radiowej Trójki. Trofea nie ustępują z podium i dzielą je z hymnem tegorocznego Męskiego Grania oraz najnowszym utworem Muńka StaszczykaPola, w którym Podsiadło również brał udział.

Warto zaznaczyć, że poprzednie dwa albumy Dawida – Comfort and Happiness oraz Annoyance and Disappointment również zostały odznaczone przez ZPAV mianem diamentowych płyt.

Dawid Podsiadło - diamentowa płyta

Dodatkowo, w tym roku Związek Producentów Audio-Video przyznał zaledwie pięć takich wyróżnień, z czego trzy to single. Według nas, specjalnie dla Dawida powinien zostać stworzony nowy, specjalny status certyfikowania sprzedaży. :)

Trzeci solowy album Dawida Podsiadło – Małomiasteczkowy pokrył się diamentem! To kolejne takie wyróżnienie tego artysty. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Dawidowi Podsiadło zaraz zabraknie miejsca na kolejny diament! […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →