Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na jedynym wspólnym koncercie

Obserwuj nas na instagramie:

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i gdzie koncert się odbędzie, ale niewątpliwie będzie to wyjątkowe wydarzenie.

Dawid Podsiadło za niecałe dwa tygodnie zakończy trasę Wielkomiejski Tour. Po ponad 50 koncertach w ciągu trzech miesięcy czas na przerwę. Artysta zapowiada, że znika, nie wiadomo jednak, na jak długo. Zanim się to wydarzy, czeka nas jeszcze jeden wyjątkowy koncert.

Na swoim profilu na Facebooku Dawid udostępnił informację o wspólnym koncercie z Taco Hemingway’em! Będzie to pierwsze spotkanie artystów na scenie i zarazem ostatni występ Podsiadło w tym roku. 

Po zakończeniu trasy, znowu na chwilę zniknę z koncertowania. Ale zanim zniknę, zagram jeszcze jeden bardzo wyjątkowy koncert w tym roku. Zdradzę tylko, że warto, bo to będzie jedyna taka okazja i ostatnie takie małomiasteczkowe dźwięki na żywo.

Dla Taco Hemingwaya natomiast będzie to jednocześnie pierwszy i ostatni koncert w tym roku.

Czekamy na więcej informacji!

Nie wiadomo jeszcze, kiedy i gdzie koncert się odbędzie, ale niewątpliwie będzie to wyjątkowe wydarzenie. Dawid Podsiadło za niecałe dwa tygodnie zakończy trasę Wielkomiejski Tour. Po ponad 50 koncertach w ciągu trzech miesięcy czas na przerwę. Artysta zapowiada, że znika, nie wiadomo jednak, na jak długo. Zanim się to wydarzy, czeka nas jeszcze jeden wyjątkowy […]

Obserwuj nas na instagramie:


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →