Młode Wilki na Enea Spring Break 2020!


19 grudnia 2019

Podziel się newsem:

Czterech uczestników siódmej edycji Młodych Wilków Popkillera zagra koncert w ramach Enea Spring Break 2020. Sprawdźcie, kto pojawi się w Poznaniu.

Reklama

Kolejna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2020 roku. Na przestrzeni trzech dni w poznańskich klubach swoje koncerty zagrają początkujący artyści, ale także najpopularniejsi muzycy w Polsce.

Kilka dni temu informowaliśmy Was, kto pojawi się na poznańskim festiwalu. Listę nazwisk możecie sprawdzić TUTAJ.

Młode Wilki Popkillera na Enea Spring Break 2020

Po raz pierwszy w historii Spring Breaka swój showcase zagra ekipa Młodych Wilków. Jest to flagowa akcja serwisu Popkiller, mająca na celu promocję młodych, obiecujących raperów. W dotychczasowych edycjach pojawiły się takie czołowe postaci polskiego rapu, jak KęKę, Białas, Tymek, Bedoes, ReTo, Sarius, Bisz, Guzior, Żabson, Gedz, Otsochodzi, PlanBe, White 2115, Jan-rapowanie, Bonson czy Wac Toja.

Popkiller Młode Wilki 7 – Hip-Hop

Podczas showcase’u na Spring Breaku wystąpią Karian, Opał, Augustyn i Koza. Sylwetki raperów, którzy wystąpią w ramach poznańskiego festiwalu znajdziecie pod tym linkiem, gdzie omówiliśmy wszystkich uczestników siódmej edycji Młodych Wilków Popkillera.

Enea Spring Break 2020 – Bilety

Spring Break to festiwal cieszący się dużą popularnością wśród dziennikarzy, krytyków, a także fanów muzyki. Jeśli chcecie wziąć w nim udział, to już teraz możecie zaopatrzyć się w bilety. Wejściówki znajdziecie na stronie Biletomat.pl

Czterech uczestników siódmej edycji Młodych Wilków Popkillera zagra koncert w ramach Enea Spring Break 2020. Sprawdźcie, kto pojawi się w Poznaniu. Kolejna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia 2020 roku. Na przestrzeni trzech dni w poznańskich klubach swoje koncerty zagrają początkujący artyści, ale także najpopularniejsi muzycy w Polsce. Kilka dni temu […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020 - Poznań | 23-25.04.2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.