Błażej Jankowiak

Remix „Gdy zapada zmrok” Młodych Wilków Popkillera wreszcie ujrzy światło dzienne


06 października 2021

Podziel się newsem:

Po ponad pół roku oczekiwania, już dziś Popkiller opublikuje remix konkursowy utworu Młodych Wilków. Sprawdź, gdzie przesłuchać utwór „Gdy zapada zmrok”.

Popkiller Młode Wilki: konkurs na najlepsze zwrotki

Gdy niedługo po opublikowaniu wspólnego utworu wszystkich Młodych Wilków Popkillera 8. edycji, ogłoszono konkurs na remix, YouTube na moment zalała fala autorskich zwrotek na instrumentalu do Gdy zapada zmrok. Nagrodą dla najlepszych zgłoszeń miało być miejsce na oficjalnym remixie, który ukaże się na kanale Popkillera. Mijały jednak miesiące, a jakiejkolwiek wzmianki o wyłonieniu zwycięzców próżno było szukać. Jak czytamy w opisie pre-save’u remixu:

Około 1000 zwrotek zgłoszonych do konkursu #gdyzapadazmrok sprawiło, że wyłonienie grona zwycięzców wymagało od nas dłuugiej burzy mózgów. Nie chcieliśmy zrobić tego powierzchownie i na szybko, dlatego też całość przeciągnęła się bardziej niż planowaliśmy, wykraczając poza zapowiadane deadline’y.

Popkiller Młode Wilki 8 – Gdy zapada zmrok (prod. Chris Carson)

Popkiller Młode Wilki 8 – pre-save remixu konkursowego

Po ponad pół roku wszyscy kandydaci doczekają się rozstrzygnięć. Już teraz można wejść w link do serwisu YouTube, gdzie o godzinie 17:00 pojawi się konkursowy remix.

Gdy zapada zmrok – Oficjalny Remix (Popkiller Młode Wilki 8) #gdyzapadazmrok

Akcja Popkillera w odświeżonej odsłonie

8. edycja Młodych Wilków Popkillera odświeżyła mocno znaną do tej pory formułę. Zamiast cypherów, otrzymaliśmy grupowe utwory, początkowo w ekipach 2-3 osobowych, następnie 5-6 osobowych. Całą akcję zwieńczył wspólny numer Wilków oraz publikacja solowych utworów każdego z nich. W skład ostatniej młodowilczej ekipy wchodzą: rip scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, Berson, Gverilla oraz Janusz Walczuk.

Popkiller Młode Wilki to polskie XXL Freshman

Popkiller Młode Wilki to akcja inspirowana amerykańskim formatem XXL Freshman, skierowana dla podziemnych raperów, będąca szansą na pokazanie się szerszej publiczności. Od pierwszej edycji wzięli w niej udział tacy artyści jak Białas, KęKę, Żabson, Bedoes, Tymek czy Oki.

Po ponad pół roku oczekiwania, już dziś Popkiller opublikuje remix konkursowy utworu Młodych Wilków. Sprawdź, gdzie przesłuchać utwór „Gdy zapada zmrok”. Popkiller Młode Wilki: konkurs na najlepsze zwrotki Gdy niedługo po opublikowaniu wspólnego utworu wszystkich Młodych Wilków Popkillera 8. edycji, ogłoszono konkurs na remix, YouTube na moment zalała fala autorskich zwrotek na instrumentalu do Gdy […]

OKI | LUBLIN

Biletomat.pl
55 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →