Popkiller ujawnia kulisy akcji Młode Wilki 8


17 kwietnia 2021

Podziel się newsem:

Po tym jak Popkiller zaprezentował, poprzez wypuszczane single, rapowe umiejętności wszystkich już tegorocznych Młodych Wilków, przyjrzeć możemy się kulisom całej akcji.

Co dokładnie, działo się przy okazji powstania młodo wilczych, przybliża nam powstały w tym celu vlog. W dwóch udostępnionych odcinkach zaobserwować możemy jak wytypowana przez portal Popkiller jedenastka przyszłości radzi sobie z nagrywaniem swoich singli. Nieźle się przy okazji integrując. Przypomnijmy zatem, kto w tym gronie się znalazł. rip scotty, Kara, Floral Bugs, Chivas, Hodak, Cukier, Szymi Szyms, Feno, BersonGverilla i Janusz Walczuk. To wszyscy tegoroczni Młodzi Wilcy.

Młode Wilkie Popkillera 8 - Jedenastka Przyszłości
Młode Wilkie Popkillera 8 – Jedenastka Przyszłości

Jak powstały single jedenastki przyszłości?

Pierwszy odcinek popkillerowego vloga skupia się na ukazaniu procesu nagrywania singli ćwiartkowych, które Młode Wilki nagrywały w mniejszych grupach. W tym odcinku ukazano także kulisy kręcenia teledysków do numerów powstałych w trakcie tego etapu tegorocznej akcji.

Popkiller Młode Wilki 8 – zajrzyj za kulisy ćwiartkowych singli! (Vlog cz.1/2)

Co działo się podczas Wilczego Tygodnia?

W drugim odcinku natomiast, zaglądamy już w sam środek młodo wilczego tygodnia. Tutaj jedenastka przyszłości jest już w komplecie. Prace trwają z kolei nad singlem finałowym. A także, nad obrazującym ten numer teledyskiem. Efekt końcowy mogliśmy usłyszeć i zobaczyć już wcześniej. Teraz całość ukazana została nam od tak zwanej kuchni.

Popkiller Młode Wilki 8 – Kulisy Wilczego Tygodnia! (Vlog cz.2/2)

Premiera albumu Popkiller Młode Wilki 8 już wkrótce

Towarzyszące tegorocznej akcji wydawnictwo Popkiller Młode Wilki 8 ukaże się już 23. kwietnia. Preorder tej płyty znaleźć można na stronie http://pmw8.pl. Od 18. do 22. kwietnia natomiat materiał ten, zamieszczany będzie również na YouTube, na kanale portalu Popkiller.

Kamera towarzyszyła „jedenastce przyszłości” podczas nagrywania ćwiartkowych singli, a także w trakcie „Wilczego Tygodnia”.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert

Biletomat.pl
50 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →