Enea Spring Break 2020 z kolejnym ogłoszeniem

Podziel się newsem:

Do line-upu Enea Spring Break 2020 dołączyło dziś szesnastu nowych artystów. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w kwietniu w Poznaniu.

Przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia. Podczas tych trzech festiwalowych dni w wielu klubach w Poznaniu zagrają początkujący, obiecujący artyści i zespoły oraz najpopularniejsi polscy muzycy. Spring Break to oprócz koncertów, także wiele wykładów, warsztatów i spotkań z przedstawicielami branży muzycznej.

Enea Spring Break 2020 ogłasza kolejnych artystów

Niedawno poznaliśmy pierwszych artystów, którzy wystąpią podczas kolejnej odsłony festiwalu, a dziś do tego grona dołączyło szesnaście nowych nazwisk.

Line-up zasilili dziś: Natalia Przybysz, Mery Spolsky, Sonbird, Sonia Stein, Jane’s Party, Stach Bukowski, zimnv, Cudowne Lata, Kwiaty, VHS, Nowomowa, COLD MEAT PARTY, Box Anima, Panilas, Bartek z piekła oraz Shagreen.

Enea Spring Break 2020 – bilety

Spring Break co roku przyciąga do Poznania fanów muzyki oraz dziennikarzy, reprezentantów wytwórni, bookerów, managerów, producentów, promotorów, organizatorów festiwali, a także artystów z całej Polski i nie tylko.

Jeżeli Wy także chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu, to możecie zaopatrzyć się w wejściówki już teraz. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

Sprawdźcie także nasze wrażenia z poprzedniej edycji Spring Breaka: Trzy na trzy – wrażenia po ENEA Spring Break 2019

Do line-upu Enea Spring Break 2020 dołączyło dziś szesnastu nowych artystów. Sprawdźcie, kogo zobaczymy w kwietniu w Poznaniu. Przyszłoroczna edycja Enea Spring Break odbędzie się w dniach 23-25 kwietnia. Podczas tych trzech festiwalowych dni w wielu klubach w Poznaniu zagrają początkujący, obiecujący artyści i zespoły oraz najpopularniejsi polscy muzycy. Spring Break to oprócz koncertów, także […]

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Enea Spring Break 2020 - Poznań | 23-25.04.2020

Biletomat.pl
od 120 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →