Kadr z teledysku „PATOPROHIBICJA”

Mata w nowym singlu odniósł się do swojego aresztowania

Podziel się newsem:

Mata opublikował nowy kawałek o tytule PATOPROHIBICJA. Odniósł się w nim do polskiego prawodawstwa, zgodnie z którym marihuana jest penalizowana.

Mata – PATOPROHIBICJA (28.01.2022) #fundacja420

Za podkładem muzycznym do kawałka stoją FRANCIS, Pedro oraz Flory. Realizacją wokali zajął się FRANCIS, który odpowiada także za mix i mastering. Teledysk wyreżyserował Maciek Adamczak.

Ostatnie ruchy Matczaka

Mata niedawno zorganizował spontaniczny na warszawskich Schodkach. O tym, jak przebiegło wydarzenie, możecie się przekonać, czytając naszą relację. W planach był również gig pod mostem Poniatowskiego, jednak policja mu to uniemożliwiła. Do sytuacji odniósł się sam Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy. Koncert na plaży się nie odbył, ale nic straconego – raper zapowiedział oficjalną trasę koncertową po Polsce. Gdzie i kiedy wystąpi artysta?

Mata Tour – sprawdź daty

  • 14 lipca – Wrocław
  • 23 lipca – Kraków
  • 30 lipca – Kołobrzeg
  • 07 sierpnia – Gdańsk
  • 03 września – Lublin
  • 10 września – Rzeszów
  • 16 września -Toruń
  • 22 września – Białystok
  • 01 października – Łódź
  • 07 października – Poznań

Po długiej zimie, przyroda budzi się na nowo, a po sukcesie zeszłorocznego koncertu na Lotnisku Bemowo, Mata rusza w letnią trasę po Polsce. MATA TOUR to dziesięć wyjątkowych koncertów w dziesięciu różnych miastach, a pierwszy z nich odbędzie się już 14 lipca we Wrocławiu – rodzinnym mieście Michała. Nieoczywiste lokalizacje i wyjątkowa oprawa audiowizualna to znak rozpoznawczy trasy. Sami sprawdźcie, jak Młody Matczak rozkwita na nowo i na żywo przekonajcie się, co w tym roku przygotował dla nas Mata.

– przekonują organizatorzy

Przeczytaj także: Kaz Bałagane znów przejmuje cały blok. Posłuchaj nowego numeru

Mata Schodki koncert
Mata, źródło: kadr z teledysku „Schodki”

Przeczytaj także: Ruskiefajki nie jest w stanie wyruszyć w trasę koncertową. Uniemożliwia jej to stan psychiczny

Mata opublikował nowy kawałek o tytule PATOPROHIBICJA. Odniósł się w nim do polskiego prawodawstwa, zgodnie z którym marihuana jest penalizowana. Zobacz także Snoop Dogg podbija stawkę dla zwijacza blantów: „To przez inflację” Serwisy aukcyjne lada moment pękną w szwach. Quebonafide na sprzedaż Dawid Podsiadło wyprzedał kolejny stadion i zagrał na nim nowe piosenki Mata – […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →