kadr z teledysku „Numer o spodenkach krótkich"

Kaz Bałagane znów przejmuje cały blok. Posłuchaj nowego numeru

Podziel się newsem:

Na kanale Narkopop pojawił się nowy kawałek Kaza Bałagane. Do piosenki dołączony jest także teledysk. Zobacz!

Kaz Bałagane – Numer o spodenkach krótkich

Bit do kawałka wyprodukował @atutowy. Zdjęciami oraz montażem klipu zajął się Maciej Pieczykolan. Kierownikiem produkcji był Szymon Zoń. W teledysku występuje Zofia Strulak.

Ostatnie ruchy Kaza Bałagane

Dotychczasową dyskografię warszawiaka zamyka wydany w 2021 roku Cock.0z Mixtape. Raper dostał się za sprawą tego krążka na szczyt zestawienia OLiS. Promował go słynny singiel Blueface, który na ten moment opiewa na ponad 5 milionów wyświetleń.

Blueface feat. Młody Dron

Kaz Bałagane – Cock.0z Mixtape – tracklista

 1. Mgła
 2. Opalony Cham
 3. Ananas
 4. Money Mitch
 5. Multi Pochette
 6. W Materiale feat. Hałastra
 7. Milionerek Skit feat. Tektonika
 8. Blueface feat. Młody Dron
 9. Trapster feat. Kaczy Proceder
 10. Miodek feat. DMN
 11. Srebrna Sukienka
 12. Dorex
 13. Audemars
 14. Instalata Mista (po co) feat. Koldi
 15. To Idzie feat. Gicik A’mane
 16. Lotto feat. Kabe
 17. Szafa feat. PRO8L3M
 18. Szukam Cienia feat. Avi, Matkaboska
 19. Tudej
 20. Shopping
 21. Sparing feat. Smolasty
 22. Włóczęga feat. CatchUp
 23. Dodatkowe Jajko
 24. Pomówienia feat. Kobik

Od tamtej pory w sieci ukazało się kilka nowych tracków artysty, nie jest jasne jednak, czy stanowią one zapowiedź nowego projektu, czy są po prostu luźno wrzuconymi singlami. Wśród nich można wymienić choćby nagrany wspólnie z Diho Facetime.

Oprócz tego Kaz ruszył w międzyczasie z działalnością imprezową. Wspólnie ze swoją żoną założyli klub Lot 022, który niedawno zmienił lokalizację.

Zależy nam na regularnej organizacji imprez na najwyższym poziomie w oparciu o tylko i wyłącznie świeże brzmienia w postaci setów zawierających muzykę rapową zarówno z UK, Niemiec, Atlanty, Nowego Jorku czy Memphis, ale i brzmień popowych czy reggaetonowych. W klubie dostępne są dwie elegancko wykończone sale, gdzie będą grali najlepsi DJ-e w kraju.

– poinformował raper

Kaz Bałagane zagra w Katowicach!

Już 2 lipca Kaz Bałagane wystąpi w Katowicach w ramach Lata w Plenerze przed budynkiem klubu P23. Bilety na to wydarzenie są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl.

Na kanale Narkopop pojawił się nowy kawałek Kaza Bałagane. Do piosenki dołączony jest także teledysk. Zobacz! Zobacz także Chill Time Is Not Wasted Time – Pezet kawałkiem „Mewa” promuje nową kampanię Sprite’a Jest piątek i jest „POST”. Nowy singiel Dawida Podsiadło już dostępny Sentino zakończył i wznowił karierę w niecałe 24 godziny Kaz Bałagane – […]

Kaz Bałagane zagra w Katowicach!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →