kadr z teledysku „W cenie”

Kabe i Opiat na szczycie OLiS. W notowaniu tylko kilka premier


15 lipca 2022

Podziel się newsem:

Związek Producentów Audio Video, jak co tydzień, opublikował nowe zestawienie OLiS. Tym razem na szczycie podium znaleźli się Kabe i Opiat z albumem King Kong.

King Kong najpopularniejszą płytą w Polsce

W najnowszym notowaniu za sprzedaż w okresie od 1 do 7 lipca najchętniej kupowanym krążkiem w kraju okazał się King Kong od Kabe i Opiata. Materiał ukazał się nakładem QueQuality i składa się na niego dwanaście piosenek. Obok gospodarzy wystąpili m.in. Mr. Polska, Białas, Danzel i Koneser. Pozostałe dwa miejsca w TOP 3 na Oficjalnej Liście Sprzedaży zajęli kolejno sanah z Ucztą i White 2115 z albumem Pretty Boy.

Zobacz: Jak powiedział, tak zrobił. Kabe osobiście wręczy Cartiera wartego 30 tysięcy złotych zwycięzcy

W całym notowaniu znalazło się tylko sześć premier. Oprócz King Konga w pierwszej piątce pojawiły się tylko dwa tytuły. Są to Mercury – Acts 1 & 2 od Imagine Dragons na czwartym miejscu i składanka Razem dla Ukrainy pozycję niżej. Kolejne nowości pojawiają się dopiero w ostatniej dwudziestce. Na trzydziestej czwartej lokacie znaleźli się Al Di Meola, John McLaughlin oraz Paco De Lucia z Saturday Night In San Francisco. Live 12-6-80. Cztery pozycje dalej widnieje Nayeon z płytą In Nayeon, a na czterdziestym czwartym miejscu, jako ostatni debiut na liście, jest Deus Arrakis od Klausa Schulze.

Kabe x Opiat – King Kong – odsłuch albumu

Kabe zagra podczas Lech Polish Hip-Hop Festival 2022. Sprawdź, gdzie kupisz bilety

Lech Polish Hip-Hop Festival wraca do Płocka po dwóch latach nieobecności. Impreza, jak zwykle, zawita na płocką Plażę nad Wisłą przy ul. Rybaki. Wydarzenie zaplanowano między 11 a 13 sierpnia. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 znajdziecie na Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! W ofercie znalazły się również bilety na pola namiotowe w wersji standardowej lub premium.

Przez ponad dwa lata pracowaliśmy nad tym, abyście otrzymali najlepszy festiwal hip-hopowy w historii. Nie lubimy półśrodków, dlatego w tym roku czekają na Was rewolucyjne zmiany. Line-up wypchany po brzegi (kolejne ogłoszenia artystów już niedługo), nowe sceny, masa stref, dodatkowe pole namiotowe oraz liczne niespodzianki. Do zobaczenia w Płocku. Elooo!

– czytamy w opisie imprezy.

Podczas trzydniowej imprezy zobaczymy na żywo ponad stu artystów. Jednym z nich będzie właśnie Kabe, który w trakcie występu wręczy Cartiera, dołączonego do jednego z preorderów albumu. Do tej pory ogłoszeni zostali:

lech polish hip-hop festival 2022
fot. materiały prasowe

Związek Producentów Audio Video, jak co tydzień, opublikował nowe zestawienie OLiS. Tym razem na szczycie podium znaleźli się Kabe i Opiat z albumem King Kong. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał King Kong […]

Kabe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Biletomat.pl
129 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →