kadr z klipu do utworu Kabe „W cenie”

Jak powiedział, tak zrobił. Kabe osobiście wręczy Cartiera wartego 30 tysięcy złotych zwycięzcy


06 lipca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Kabe ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że wyłoniono zwycięzcę wartego 30 tysięcy złotych Cartiera, który był dodatkiem do preorderu jego ostatniej płyty King Kong. Raper przekaże zegarek osobiście. Sprawdź szczegóły.

Najdroższy dodatek do preorderu w historii

Jakiś czas temu Kabe podzielił się, czym jest tajemniczy dodatek do preorderu jego ostatniej płyty King Kong o wartości 30 tysięcy. To zegarek marki Cartier. Wczoraj poznaliśmy także fana, który wygrał ten niezwykły prezent. Hubert G. z województwa lubelskiego został zaproszony na Lech Polish Hip-Hop Festival, gdzie Kabe osobiście wręczy mu wygraną. Kto wie, może wykonają razem jeden z utworów rapera z albumu King Kong? Warto wspomnieć, że krążek osiągnął sukces już w dniu premiery, gry otrzymał status złotej płyty.

Cartier dodany do preorderu płyty Kabe

Kabe feat. Danzel – Cały hajs prod. Opiat

Kabe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022

Już teraz mamy pewność, że koncert Kabe będzie jednym z highlightów Lech Polish Hip-Hop Festival 2022, który odbędzie się między 11 a 13 sierpnia w Płocku. To jeden z największych hip-hopowych festiwali w Polsce. Impreza wraca po ponad dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa. Oprócz Kabe wystąpi blisko 80 (!) innych artystów, wśród których znajdują się:  QuebonafidePRO8L3M z projektem Art Brut na żywo (gościnnie Majka JeżowskaWanda i BandaMartyna Jakubowicz), BedoesSokółPezet czy Białas. Karnety oraz bilety jednodniowe na Lech Polish Hip-Hop Festival 2022 są dostępne do kupienia na stronie Biletomat.pl. Nie czekajcie na ostatni moment! Liczba karnetów trzydniowych jest ograniczona.

Kabe ogłosił na swoich mediach społecznościowych, że wyłoniono zwycięzcę wartego 30 tysięcy złotych Cartiera, który był dodatkiem do preorderu jego ostatniej płyty King Kong. Raper przekaże zegarek osobiście. Sprawdź szczegóły. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →