fot. Eric Ray Davidson

Imagine Dragons zapowiadają kolejną część albumu „Mercury” singlem „Bones”

Podziel się newsem:

Imagine Dragons nie kazali swoim fanom długo czekać na kolejne nowości. Mercury - Act 2 nadchodzi, a zwiastuje go świeżutki singiel — Bones.

Imagine Dragons zapowiadają kolejne nowości. Będzie kontynuacja albumu Mercury

W minionym roku Imagine Dragons powrócili po dłuższej przerwie z jednym ze swoich najlepszych wydawnictw od lat, jakim jest Mercury - Act 1. Nim zdążyliśmy się nim porządnie nacieszyć, album z takimi singlami jak Wrecked, Cutthroat, Follow You czy przebojowem Enemy na czele doczeka się swojej kontynuacji.

Zobacz również: Imagine Dragons wydali Mercury – Act 1. Czy to najlepszy album Smoków od dawna?

Zespół zapowiedział właśnie nadejście Mercury - Act 2, które zapowiada singiel Bones. Utwór ponownie dotyka egzystencjalnych kwestii, o czym opowiada sam frontman zespołu, Dan Reynolds:

To rozmyślanie na temat mojej nieustannej obsesji dotyczącej śmierci i kruchości życia. Wciąż szukam dowodów na to, że czeka nas coś więcej, że życie — w jakimś wymiarze — jest wieczne. Jeszcze tego nie dowiodłem, ale przynajmniej marzę o pokonaniu śmierci i o tym właśnie jest ta piosenka.

Imagine Dragons Bones
okładka singla Bones Imagine Dragons

Imagine Dragons - Bones, posłuchaj nowego singla!

Nad produkcją utworu Bones czuwał szwedzki duet producencko-songwriterski Mattman & Robin (Nick Jonas, Celeste), który pracował też między innymi przy poprzednim, wspomnianym już singlu Imagine Dragons — Enemy, z kolei za miks kawałka odpowiada 14-krotny laureat Grammy, Serban Ghenea.

Bones z pewnością wybrzmi na żywo podczas nadchodzącego polskiego koncertu Imagine Dragons, który zespół zagra już 29 czerwca 2022 roku, w ramach Open’er Festival w Gdyni. Nie może Was tam zabraknąć! Tymczasem posłuchajcie:

Imagine Dragons nie kazali swoim fanom długo czekać na kolejne nowości. Mercury – Act 2 nadchodzi, a zwiastuje go świeżutki singiel — Bones. Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →