fot. Eric Ray Davidson

Imagine Dragons zapowiadają kolejną część albumu „Mercury” singlem „Bones”

Obserwuj nas na instagramie:

Imagine Dragons nie kazali swoim fanom długo czekać na kolejne nowości. Mercury - Act 2 nadchodzi, a zwiastuje go świeżutki singiel — Bones.

Imagine Dragons zapowiadają kolejne nowości. Będzie kontynuacja albumu Mercury

W minionym roku Imagine Dragons powrócili po dłuższej przerwie z jednym ze swoich najlepszych wydawnictw od lat, jakim jest Mercury - Act 1. Nim zdążyliśmy się nim porządnie nacieszyć, album z takimi singlami jak Wrecked, Cutthroat, Follow You czy przebojowem Enemy na czele doczeka się swojej kontynuacji.

Zobacz również: Imagine Dragons wydali Mercury – Act 1. Czy to najlepszy album Smoków od dawna?

Zespół zapowiedział właśnie nadejście Mercury - Act 2, które zapowiada singiel Bones. Utwór ponownie dotyka egzystencjalnych kwestii, o czym opowiada sam frontman zespołu, Dan Reynolds:

To rozmyślanie na temat mojej nieustannej obsesji dotyczącej śmierci i kruchości życia. Wciąż szukam dowodów na to, że czeka nas coś więcej, że życie — w jakimś wymiarze — jest wieczne. Jeszcze tego nie dowiodłem, ale przynajmniej marzę o pokonaniu śmierci i o tym właśnie jest ta piosenka.

Imagine Dragons Bones
okładka singla Bones Imagine Dragons

Imagine Dragons - Bones, posłuchaj nowego singla!

Nad produkcją utworu Bones czuwał szwedzki duet producencko-songwriterski Mattman & Robin (Nick Jonas, Celeste), który pracował też między innymi przy poprzednim, wspomnianym już singlu Imagine Dragons — Enemy, z kolei za miks kawałka odpowiada 14-krotny laureat Grammy, Serban Ghenea.

Bones z pewnością wybrzmi na żywo podczas nadchodzącego polskiego koncertu Imagine Dragons, który zespół zagra już 29 czerwca 2022 roku, w ramach Open’er Festival w Gdyni. Nie może Was tam zabraknąć! Tymczasem posłuchajcie:

Imagine Dragons nie kazali swoim fanom długo czekać na kolejne nowości. Mercury – Act 2 nadchodzi, a zwiastuje go świeżutki singiel — Bones. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →