fot. Collider

Jason Momoa i Josh Brolin podczas ceremonii przed wielką galą zaprezentują kategorie wycięte z tegorocznej transmisji Oscarów


17 marca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Jason Momoa i Josh Brolin będą odpowiedzialni za prezentację kategorii podczas ceremonii przed rozpoczęciem wielkiej gali.

Punkt kulminacyjny wielkich nagród

Sezon rozdania nagród jest w pełnym rozkwicie, a jego kulminacją będzie gala Oscarów, której początek już w przyszłym tygodniu. W związku z tym, że tegoroczne Oscary spotkały się z wieloma negatywnymi opiniami z powodu wycięcia i wstępnego nagrania ośmiu kategorii, Akademia chce zmienić narrację dzięki nowej parze prezenterów. Jason Momoa i Josh Brolin są w trakcie ostatnich rozmów, aby zaprezentować wszystkie wycięte kategorie podczas ceremonii poprzedzającej pokaz.

Przeczytaj także: Jason Momoa dołącza do jubileuszowej obsady „Szybkich i Wściekłych”

Jason Momoa
Jason Momoa / fot. Fast and Furious

Wycięte kategorie obejmą najlepszą oryginalną ścieżkę dźwiękową, makijaż i fryzurę, film dokumentalny, montaż filmowy, scenografię, film animowany, film krótkometrażowy na żywo oraz dźwięk. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami te nagrane kategorie zostaną dodane do transmisji na żywo.

Will Packer, producent Oscarów, wypowiedział się na temat usunięcia tych kategorii z programu na żywo:

Myślę, że to była dobra decyzja. Musimy zrozumieć, że rozdanie Oscarów, jakie znamy, znajduje się w punkcie przegięcia. Najbliższe nadchodzące lata, szczególnie ten rok, będą zwiastunem tego, czym tak naprawdę staną się dla nas wielkie gale.

Tego posunięcia broniła również tegoroczna współgospodarz Oscarów, Regina Hall, która powiedziała w zeszłym tygodniu portalowi Variety:

Zawsze słyszymy, że “program jest za długi”. Nowa wersja sprawi, że publiczność będzie zaangażowana, jednocześnie kontynuując celebrowanie wszystkich kreatywnych części tego, jak powstaje film, i ludzi, którzy są za jego powstanie odpowiedzialni. Wszyscy oglądający zobaczą te twarze i będą mogli kibicować wszystkim nominowanym i zwycięzcom.

Momoa i Brolin są dwoma najbardziej szanowanymi aktorami pracującymi obecnie w Hollywood i już nie raz udowodnili nam, że potrafią się ze sobą zgrać. Mogliśmy ich zobaczyć na przykład w filmie science-fiction Denisa Villenuve’a Diuna. Jason Momoa zagra także w zbliżającej się nowej części Aquamana.

Wielka gala Oscarów zostanie poprowadzona przez Reginę Hall, Wandę Sykes i Amy Schumer. Wydarzenie będzie nadawane z Dolby Theatre 27 marca 2022 r. od godziny 17:00 PT na ABC.

Jason Momoa i Josh Brolin będą odpowiedzialni za prezentację kategorii podczas ceremonii przed rozpoczęciem wielkiej gali. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni w remiksie Punkt kulminacyjny wielkich nagród Sezon […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →