materiały promocyjne

Zdjęcia do filmu “Aquaman 2” ukończone. Jason Momoa potwierdza


10 grudnia 2021

Obserwuj nas na instagramie:

Jason Momoa poinformował fanów filmowego uniwersum DC, że zdjęcia do filmu Aquaman and the Lost Kingdom zostały ukończone. Wszystko wskazuje na to, że produkcja zadebiutuje na wielkim ekranie pod koniec przyszłego roku.

Aquaman ponownie zmierza na wielki ekran

Jason Momoa, aktor wcielający się w Aquamana, potwierdził, że zakończono prace nad Aquaman and the Lost Kingdom. Film trafił do postprodukcji, co oznacza, że pierwotnie założona data premiery jest coraz bardziej realna. Według szacunków DCEU, kolejna odsłona serii o podwodnym herosie zadebiutuje cztery lata po premierze pierwszej części, czyli w grudniu przyszłego roku. Obecna data, którą podają producenci to 16 grudnia. Nadchodzący Aquaman and the Lost Kingdom to jedna z kilku premier z obozu DC zaplanowanych na przyszły rok.

Zobacz: Nareszcie! Jest nowy zwiastun The Batman! Z zapowiedziami wideo także Black Adam czy The Flash

Mam tyle rzeczy do podzielenia się z wami, chciałbym powiedzieć wam więcej. Co za wspaniały dzień. Jak dobrze być w domu, by to skończyć, tyle dobrych niespodzianek. Kocham was, to był długi czas. Robię sobie przerwę, aloha.

– powiedział Momoa na swoim Instagram stories.

Aquaman 2: The Lost Kingdom – teaser

Wieść o zakończeniu zdjęć może uspokoić część fanów filmowego uniwersum DC. Podczas prac nad sequelem Aquamana doszło do zdarzeń, które utrudniały stworzenie filmu. Momoa został ranny na planie, a także potwierdził pozytywny test na COVID-19, co spowodowało dodatkowe problemy logistyczne.

Co wiadomo o drugiej części filmu o Aquamanie?

Po raz kolejny za reżyserię filmu o przygodach podwodnego superbohatera odpowiedzialny jest James Wan. Do tej pory nie wiadomo za wiele o nadchodzącej superprodukcji, jednak fani podejrzewają, że nowy film z uniwersum DC przedstawi widzom Czarne Miasto. To kraina znajdująca się w najgłębszych głębinach Oceanu. Miłośnicy Aquamana uważają jednak, że w nadchodzącej produkcji pojawi się Black Manta szukający zemsty, a Ocean Master zejdzie na ląd.

Jedyną pewną rzeczą jest nowy kostium superbohatera pochodzącego z Atlantydy. Na oficjalnych zdjęciach w Internecie przedstawiono Momoę w dwóch kostiumach. Pierwszy z nich to dobrze znany fanom serii strój z pierwszej części. Druga kreacja nawiązuje do komiksowego kostiumu z lat osiemdziesiątych, w którym Aquaman przywdział niebieskie barwy.

Na ekranie, oprócz Jasona Momoy, ponownie zobaczymy Amber Heard w roli Mery, Patricka Wilsona jako Ocean Mastera, czy Yahyę Abdula-Mateena odgrywającego postać Black Manty.

Jason Momoa poinformował fanów filmowego uniwersum DC, że zdjęcia do filmu Aquaman and the Lost Kingdom zostały ukończone. Wszystko wskazuje na to, że produkcja zadebiutuje na wielkim ekranie pod koniec przyszłego roku. Zobacz także 7 mocnych miniseriali do obejrzenia w weekend Pruderyjni widzowie „Oppenheimera”? Sceny stosunku wciąż wywołują dyskusję TikTok Music nadciąga. Czeka nas streamingowa […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →