materiały promocyjne

Ezra Miller pojawiło się na premierze „Flasha” mimo kontrowersji i problemów z prawem


14 czerwca 2023

Obserwuj nas na instagramie:

Premiera Flasha stała się pierwszym od dwóch lat pretekstem Ezry Millera do publicznego wyjścia. Osoba aktorska unikała wystąpień z powodu problemów z prawem.

Ezra Miller na premierze Flash

Nic dziwnego, że tak wiele osób jest oburzonych obecnością Ezry Millera w jednym z najgłośniejszych filmów DC ostatnich lat. Ostatnie kilka lat ujawniły szereg nadużyć, których miało się dopuścić (Miller identyfikuje się jako osoba niebinarna). Pomimo licznych kontrowersji z jego udziałem, autorzy Flasha nie zamierzają zmieniać składu obsady. Podczas premiery osoba aktorska podziękowała twórcom z Warner Bros. Discovery, a także Jamesowi Gunnowi i Peterowi Safranowi oraz reżyserowi Andy’emu Muschiettiemu za ich „łaskę, roztropność i troskę”. „Chcę przeprosić wszystkich, których zaniepokoiłom i zdenerwowałom moim zachowaniem w przeszłości” – mówiło Ezra w oświadczeniu przed premierą, wyjaśniając swoje zachowania kryzysem zdrowia psychicznego. „Pozwolenie Ezrze na spacer po czerwonym dywanie utrwala kulturę milczenia i krzywdzenia kobiet i dziewcząt” twierdzi jedna z aktywistek, przeciwnych wpuszczaniu osoby aktorskiej do sfery publicznej po tym, jakie informacje ujawniono o niej w ostatnich latach.

Zarzuty wobec osoby aktorskiej

Musimy porozmawiać o Kevinie, Charlie, seria Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć, a w końcu rola Flasha w filmowym uniwersum DC. Ezra Miller miało potencjał na zostanie jedną z najciekawszych młodych osób z branży. Wszystko jednak posypało się, gdy w ostatnich latach zaczęły wychodzić na jaw niepokojące informacje na temat jego problemów z prawem oraz przekraczaniu granic. Od 2022 roku Millerowi zostało zarzucone kilkukrotne zakłócanie porządku publicznego, nękanie, napaść, pobicie i włamanie. Jedna ze spraw dotyczyła złapania za szyję fanki, podduszania jej i rzucenia na ziemię w barze. Innym razem miało zaatakować kobietę, rzucając w nią krzesłem. Ezra miało również włamać się do domu pary na Hawajach i ukraść im dokumenty.

Ezra Miller w „Musimy porozmawiać o Kevinie”

W kolejnych latach zostało oskarżone publicznie również o grooming. Rodzice nastolatki Tokaty Iron Eyes, która dziś identyfikuje się jako niebinarna Gibson, twierdzili, że Miller używało przemocy, zastraszania, gróźb przemocy, a także faszerowało dziewczynę narkotykami. Rzekoma ofiara miała zaledwie 12 lat, gdy poznała aktora. Rodzice są przekonani, ze to z powodu Ezry ich dziecko porzuciło szkołę, a na dodatek jest przetrzymywana bez swojej zgody. Aktora uważają za osobę, która przewodzi czymś w rodzaju sekty. W czerwcu Gibson zaprzeczyło wszystkim zarzutom, uważając, że Miller pomaga jej przeżywać trudny czas w życiu. Trudno jednak wierzyć tej wersji, szczególnie ze względu na informacje podane przez „Rolling Stone” rok temu. W raporcie portalu czytamy, ze osoba aktorska miała więzić w swoim domu kobietę z trójką dzieci. Choć sama domniemana ofiara zaprzeczyła tym przypuszczeniom, twierdząc, że Miller uratowało ją z przemocowej relacji. To nie koniec – w rozmowie z „Insider” pewna kobieta stwierdziła, że 2020 roku Ezra prowadziło sektę w Rejkiawiku.

Do sądu trafiła jedna ze spraw. 1 maja 2022 roku Miller włamało się na teren posesji w Stanach Zjednoczonych podczas nieobecności właścicieli i kradzież kilku butelek alkoholu. Osoba aktorska została oskarżona o wtargnięcie na cudzą posesję, ale zawarła ugodę, przyznając się do czynu. Skończyło się to na konieczności uiszczenia opłaty 500 dolarów i roku więzienia w zawieszeniu. Ezra Miller musiało również zobowiązać się do abstynencji, poddawaniu się testom na obecność narkotyków oraz kontynuowaniu leczenia psychiatrycznego.

Premiera Flasha stała się pierwszym od dwóch lat pretekstem Ezry Millera do publicznego wyjścia. Osoba aktorska unikała wystąpień z powodu problemów z prawem. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Ezra […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →