kadr z filmu „Black Adam”

Szykuje nam się dekada z nowymi produkcjami DC


08 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Jak poinformował David Zaslav, obecny szef Warner Bros. Discovery, producenci przygotowują 10-letni plan na uniwersum DC. Sprawdź!

DC szykuje dziesięcioletni plan

Obecne ogłoszone plany filmowe DC sięgają 2023 roku, jednak jak przekonuje David Zaslav, szef Warner Bros, zakulisowe założenia obejmują przygotowania 10-letniej strategii dotyczącej produkcji. W swojej wypowiedzi odniósł się także między wierszami do kontrowersji związanych z anulowaniem filmów Wonder Twins oraz Batgirl:

Nie zamierzamy udostępniać filmu, dopóki nie będzie gotowy. Nie będziemy serwować produkcji tylko po to, żeby wyrobić normę kwartalną i nie upublicznimy filmu, jeśli w niego nie wierzymy. Obecny plan zakłada rozbudowę marki DC oraz popularności postaci DC, ale naszym priorytetem jest także ochrona tego uniwersum i właśnie to zamierzamy robić.

Według pojawiających się coraz częściej plotek los podobny do Wonder Twins i Batgirl ma spotkać także kinowe przygody Supergirl, które zniknęły z ogólnodostępnego grafiku DC. W przypadku tego filmu mówi się jednak o błędach w kosztorysie, biorąc pod uwagę koszt akcji promocyjnych i ryzyku, że film przyniósłby Warner Bros straty.

Trailer filmu Black Adam

Sprawdź także: Czy Ezra Miller zaprzepaścił swoją karierę? Nie. I tak będzie gwiazdą nadchodzącego Flasha

Najbliższa perspektywa

Zanim jednak poznamy plany Warner Bros na dalszy rozwój uniwersum DC, warto przyjrzeć się ich produkcjom, które ukażą się najbliższym czasie. Jako pierwszy do kin trafi Black Adam z Dwaynem Johnsonem w roli głównej. Będzie to kinowy debiut tej postaci z komiksów Otto Bindera i C.C. Becka. Ponadto w grudniu ukaże się druga część przygód Shazama. 2023 to premiera Aquamana 2, wokół którego narosły kontrowersje, związane z obecnością w filmie Amber Heard, trafienie do kin długo wyczekiwanego Flasha, a także Blue Beattle. W 2024 Warner Bros zaserwuje nam natomiast prawdziwą bombę w postaci Jokera 2, do którego obsady dołączyła oficjalnie Lady Gaga.

Jak poinformował David Zaslav, obecny szef Warner Bros. Discovery, producenci przygotowują 10-letni plan na uniwersum DC. Sprawdź! Zobacz także FiQuality to (nie)śmieszny żart, który czym prędzej powinien doczekać się puenty Ubisoft nie będzie mnie wodzić za nos. Powrót do korzeni „Assassin’s Creed” to zagrywka pod publiczkę Horrorcore cały czas w pełni sił. Słoń w międzynarodowym […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →