fot. kadr ze zwiastuna

„Gotham Knights” w nowym zwiastunie. Następcy Batmana wyruszają chronić miasto


11 października 2022

Podziel się newsem:

Warner Bros. Games opublikowało kolejny zwiastun gry Gotham Knights. Nowe wideo przedstawia szerzej głównych bohaterów.

Gotham znów jest zagrożone

Dziś po południu w sieci zadebiutował kinowy zwiastun Gotham Knights. Tym razem przedstawiciele Warner Bros. Games postanowili uchylić przed graczami rąbka tajemnicy i poświęcić każdemu z bohaterów część materiału. Tym samym zobaczyliśmy nie tylko Robina, ale również Nightwinga, Batgirl i Red Hooda w akcji.

Zobacz: Jak wygląda Gotham Knights na PC-tach? DC chwali się w nowym trailerze

W zwiastunie widzimy także pozostałości po Batmanie, który w nadchodzącej produkcji z uniwersum DC nie żyje. Mimo to jedno z ostatnich ujęć jasno sugeruje, że wpływ Bruce’a Wayne’a będzie w pewien sposób istotny dla historii. Deweloperzy zaznaczają jednocześnie, że Rycerze Gotham nie są powiązani fabularnie z serią Batman: Arkham.

Rycerze nie są tylko pomocnikami, zastępcami czy imitacjami. Są wszystkim tym, czego nauczył ich poprzednik i o wiele więcej. Gotham Knights to przyszłość Gotham

– czytamy w opisie filmu.

Gotham Knights – kinowy zwiastun

Przeczytaj także: Na kłopoty Matt Reeves? Reżyser podpisał wieloletni kontrakt z Warner Bros. Pracuje również nad scenariuszem drugiego Batmana

Rycerze Gotham trafią w ręce graczy już 21 października. Tytuł będzie dostępny zarówno na PC-tach, jak i PlayStation 5 oraz Xbox Series X i S.

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów.
Rozwiązuj zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta i walcz z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach

– głosi opis produkcji.

Warner Bros. Games opublikowało kolejny zwiastun gry Gotham Knights. Nowe wideo przedstawia szerzej głównych bohaterów. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, to tylko dlatego, że DiCaprio ją wcześniej odrzucił Gotham znów jest zagrożone […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →