materiały prasowe

Jak wygląda „Gotham Knights” na PC-tach? DC chwali się w nowym trailerze


27 września 2022

Podziel się newsem:

Twórcy gry Gotham Knights chwalą się, jak ich tytuł będzie wyglądać na komputerach stacjonarnych. Pracownicy Warner Bros. Games oddadzą produkcję w ręce graczy już w przyszłym miesiącu.

Rycerze Gotham z nowym zwiastunem

Dziś na oficjalnym kanale DC na YouTube udostępniono najnowszy materiał promujący grę Gotham Knights. Niemal półtoraminutowy zwiastun pokazał, jak tytuł prezentuje się na komputerach stacjonarnych po wybraniu najwyższych ustawień graficznych.

Zobacz: Warner Bros. Games ogłosiło datę premiery Gotham Knights

Deweloperzy ze studia WB Games Montreal oraz przedstawiciele Warner Bros. Games zaprezentowali fragmenty rozgrywki w rozdzielczości 4K, włączonym ray-tracingiem oraz wieloma innymi usprawnieniami. Premierę gry zaplanowano na 21 października. Wersja pudełkowa pojawi się kilka dni później. Oprócz PC-tów tytuł będzie dostępny również na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X i S. Pierwotnie gra miała ukazać się również na konsolach poprzedniej generacji, jednak deweloperzy zrezygnowali z tej decyzji.

Gotham Knights – oficjalny zwiastun PC

Przeczytaj także: Na kłopoty Matt Reeves? Reżyser podpisał wieloletni kontrakt z Warner Bros. Pracuje również nad scenariuszem drugiego Batmana

Batman nie żyje. Nowe i niezwykle agresywne przestępcze podziemie zalewa ulice Gotham. Teraz to do Batrodziny, Batgirl, Nightwinga, Red Hooda oraz Robina, należy ochrona Gotham. Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów.
Rozwiązuj zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta i walcz z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach

– czytamy w opisie gry.

Warto podkreślić, że Rycerze Gotham nie są fabularnie związane z serią Batham: Arkham. Deweloperzy starali się zachować klimat wspomnianych produkcji, jednak świat przedstawiony przez nich, będzie odbiegać od tego, który znamy z poprzednich „nietoperzych” tytułów.

Twórcy gry Gotham Knights chwalą się, jak ich tytuł będzie wyglądać na komputerach stacjonarnych. Pracownicy Warner Bros. Games oddadzą produkcję w ręce graczy już w przyszłym miesiącu. Zobacz także Jeffrey Dahmer: 5 piosenek, w których wspomniano seryjnego mordercę TVP miało propozycję wyprodukowania „Wiedźmina”, zanim projekt trafił do Netflixa Christian Bale: Jeśli dostajesz w Hollywood rolę, […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →