fot. Warner Bros.

Na kłopoty Matt Reeves? Reżyser podpisał wieloletni kontrakt z Warner Bros. Pracuje również nad scenariuszem drugiego „Batmana”


24 sierpnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Czy Matt Reeves okaże się rozwiązaniem niedawnych kłopotów Warner Bros.? Reżyser podpisał wieloletni kontrakt z firmą i pracuje nad scenariuszem drugiego Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej.

Matt Reeves uratuje Warnera?

Wygląda na to, że Matt Reeves na dłużej związał się z Warner Bros. Discovery. Reżyser podpisał z firmą wieloletni kontrakt, który gwarantuje pierwszeństwo do produkcji, przy których Reeves będzie pracował jako reżyser, scenarzysta lub producent. Wydawać by się mogło, że jest to mocna zagrywka PR-owa, gdyż Warner Bros. od jakiegoś czasu przeżywa kryzys związany z nową polityką firmy i anulowaniem wielu produkcji.

Najgłośniejszym przypadkiem niewątpliwie jest Batgirl. Ukończona już produkcja została skasowana przed premierą, a jej twórcy dowiedzieli się o tym na weselu jednego z nich.

Decyzja, aby nie wypuszczać Batgirl, odzwierciedla strategiczną zmianę naszego zarządu i to, jak podchodzi on do uniwersum DC i HBO Max. Leslie Grace to niezwykle utalentowana aktorka i decyzja ta nie jest spowodowana jej występem. Dziękujemy bardzo ekipom Scoob! i Batgirl. Mamy nadzieję, że spotkamy się w najbliższej przyszłości

– czytamy w oświadczeniu Warner Bros.

Studio podjęło także decyzję o sprzedaży serialu Batman: Caped Crusader dla innej stacji. Nad animacją pracował między innymi Matt Reeves, który teraz skupia się na scenariuszu do drugiej części Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej oraz na serialu o Pingwinie, w którego wciela się Colin Farrell.

Co zaserwuje nam Matt Reeves?

Na drugą odsłonę przygód Mrocznego Rycerza poczekamy jeszcze kilka lat. W pierwszym filmie Batman musiał rozwikłać sprawę seryjnego mordercy i zmierzyć się z Człowiekiem Zagadką, który terroryzował Gotham. W obsadzie filmu Matta Reevesa oprócz Roberta Pattinsona znaleźli się również Zoe Kravitz, Jeffrey Wright, Andy Serkis, John Turturro czy Paul Dano.

Batman – zobacz zwiastun

Czy Matt Reeves okaże się rozwiązaniem niedawnych kłopotów Warner Bros.? Reżyser podpisał wieloletni kontrakt z firmą i pracuje nad scenariuszem drugiego Batmana z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →