fot. Everett Collection

Czy Ezra Miller zaprzepaścił swoją karierę? Nie. I tak będzie gwiazdą nadchodzącego „Flasha”


05 sierpnia 2022

Podziel się newsem:

Ezra Miller i jego lista ostatnich przewinień wydłużyła się do maksimum. To jednak nie zastopuje aktora w pojawieniu się w filmie Flash.

Przemoc, która została ułaskawiona?

Lista przewinień Ezry Millera naprawdę pociągnęła się w nieskończoność. Aktor i tak odegra swoją rolę w filmie The Flash, pomimo licznych skandali.

Widzieliśmy The Flash, Black Adam i Shazam 2. Jesteśmy na nie bardzo podekscytowani. Uważamy, że są wspaniałe, ale wiemy też, że możemy je jeszcze ulepszyć.

Tak filmy ocenił dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav. W jednym z nich pojawi się wyżej wspomniany Miller jako Barry Allen aka Flash. Aktor ostatnimi czasy był w centrum wielu kontrowersji. Zarzuty wysłane w jego kierunku obejmują próbę uduszenia kobiety w barze na Islandii i nękanie innej kobiety w jej domu w Berlinie. Ponadto w tym roku aktor został dwukrotnie aresztowany na Hawajach, raz za zakłócanie porządku i nękanie, a innym razem za napaść drugiego stopnia.

Przeczytaj także: Ezra Miller znów na kłopoty. Aktor został oskarżony o dostarczanie nieletniej osobie alkoholu i narkotyków

Ezra Miller Ku Klux Klan
fot. John Lamparski/WireImage

Aktorowi zarzucono również dostarczanie alkoholu i narkotyków nieletniej osobie. Oskarżenie padło ze strony rodziców Tokaty Iron Eyes, która poznała Millera w 2016 roku. Rodzice młodej dziewczyny twierdzą, że aktor dostarczał jej alkohol, marihuanę i LSD, a także doprowadził do porzucenia przez nią prywatnej szkoły w Massachusetts.

Tokata na Instagramie odniosła się do zarzutów stawianych przez rodziców, wszystkiemu zaprzeczając.

Wyjechałam z domu z własnej woli. Wkrótce potem zmarł mój bliski przyjaciel, co wywołało u mnie traumę. Potrzebowałam czasu i przestrzeni, aby uporać się z bólem. Mój towarzysz Ezra Miller był przy mnie przez cały ten czas, zapewniając mi wsparcie i miłość, których tak bardzo potrzebowałam. Zarzuty moich rodziców są bezzasadne, gdyż opierają się na przekonaniu, że nie potrafię sama podejmować decyzji. Dopiero teraz jestem w pełni świadoma manipulacji, której byłam poddawana przez lata, mieszkając z nimi pod jednym dachem

– czytamy w oświadczeniu.

Film The Flash z udziałem aktora trafi do kin 23 czerwca 2023 roku.

Ezra Miller i jego lista ostatnich przewinień wydłużyła się do maksimum. To jednak nie zastopuje aktora w pojawieniu się w filmie Flash. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Przemoc, która została ułaskawiona? Lista […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →