kadr z filmu „Flash”

Ezra Miller znów na kłopoty. Aktor został oskarżony o dostarczanie nieletniej osobie alkoholu i narkotyków

Podziel się newsem:

Po tym jak w marcu Ezra Miller został aresztowany na wszczęcie awantury w jednym z barów, aktor ponownie ma problemy z prawem. Tym razem chodzi o zaopatrywanie nieletniej osoby w używki i stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej.

28 marca Ezra Miller został zatrzymany w związku z zakłócaniem porządku w barze w Hilo w stanie Hawaje. W wyniku tych wydarzeń studia Warner Bros. i DC podjęły decyzję o wstrzymaniu przyszłym projektów z udziałem aktora.

Przeczytaj: Ezra Miller zatrzymany, The Flash z problemami. Co dalej?

Ezra Miller oskarżony o demoralizację nieletniej osoby

Teraz aktorowi zarzucono dostarczanie alkoholu i narkotyków nieletniej osobie. Oskarżenie wystosowali rodzice Tokaty Iron Eyes, która spotkała Millera w 2016 roku, kiedy miała 12 lat i nawiązała z nim bliższą relację. Aktor miał wtedy 23 lata. W 2017 roku dziewczyna miała pojawić się z nim między innymi w Londynie na planie filmu Fantastyczne zwierzęta. Rodzice twierdzą, że aktor dostarczał jej alkohol, marihuanę i LSD, a jego wpływ na nastolatkę doprowadził do tego, że w grudniu zeszłego roku porzuciła naukę w prywatnej szkole w Massachusetts. Jak wynika z pozyskanych przez magazyn People dokumentów sądowych, Miller miał przejąć kontrolę nad Tokatą, stosując techniki manipulacyjne podobne do tych, które wykorzystują sekty.

Tokata na Instagramie odniosła się do zarzutów stawianych przez rodziców, wszystkiemu zaprzeczając.

Wyjechałam z domu z własnej woli. Wkrótce potem zmarł mój bliski przyjaciel, co wywołało u mnie traumę. Potrzebowałam czasu i przestrzeni, aby uporać się z bólem. Mój towarzysz Ezra Miller był przy mnie przez cały ten czas, zapewniając mi wsparcie i miłość, których tak bardzo potrzebowałam. Zarzuty moich rodziców są bezzasadne, gdyż opierają się na przekonaniu, że nie potrafię sama podejmować decyzji. Dopiero teraz jestem w pełni świadoma manipulacji, której byłam poddawana przez lata, mieszkając z nimi pod jednym dachem.

– czytamy w oświadczeniu

Na ten moment sąd wystosował tymczasowy zakaz zbliżania się Ezry Millera do Tokaty i jej rodziny, chociaż nie można go doręczyć, ponieważ miejsce pobytu aktora jest obecnie nieznane. Pierwsza rozprawa w tej sprawie odbędzie się 12 lipca.

Po tym jak w marcu Ezra Miller został aresztowany na wszczęcie awantury w jednym z barów, aktor ponownie ma problemy z prawem. Tym razem chodzi o zaopatrywanie nieletniej osoby w używki i stosowanie wobec niej przemocy fizycznej i psychicznej. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Mata przerwał wydawniczą […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →