fot. Warner Bros.

Amber Heard zostanie usunięta z “Aquaman i Zaginione Królestwo”?


06 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Pojawiły się nowe pogłoski dotyczące udziału Amber Heard w filmie Aquaman i Zaginione Królestwo. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka odgrywająca Merę może całkowicie zniknąć z produkcji.

Aquaman i Zaginione Królestwo bez Amber Heard?

Powołując się na KC Walsha z redakcji Geeks Worldwide, serwis filmowy Interii donosi o kolejnych pogłoskach związanych z Amber Heard. Według zagranicznego dziennikarza niedawno odbyło się spotkanie, podczas którego postanowiono o całkowitym usunięciu sceny z byłą żoną Johnny’ego Deppa.

Zobacz: Johnny Depp, Amber Heard i koniec historycznego procesu [opinia]

Należy podkreślić, że informacja nie jest oficjalna i nie wiadomo, w jaki sposób wycięto by postać Mery z fabuły filmu. Krążą plotki o potencjalnym zabiciu bohaterki na początku filmu lub zatrudnienia nowej aktorki. Potencjalna decyzja Warner Bros. Pictures ma związek z “procesem dekady”, który zakończył się 1 czerwca, a także petycją, którą wystosowali fani. Podczas trwania sporu sądowego Amber Heard wspominała, że jej udział w Aquamanie 2 może zostać ograniczony. Premierę filmu zaplanowano na 17 marca 2023 roku, więc do tego czasu producenci filmu powinni zdradzić więcej szczegółów dotyczących losów Mery.

Aquaman – oficjalny zwiastun

Co już wiemy o Zaginionym Królestwie?

W połowie grudnia Jason Mamoa podzielił się z fanami filmowego uniwersum DC, że zdjęcia do Aquaman and the Lost Kingdom zostały ukończone. Według wcześniejszych planów film miał ukazać się pod koniec tego roku.

Mam tyle rzeczy do podzielenia się z wami, chciałbym powiedzieć wam więcej. Co za wspaniały dzień. Jak dobrze być w domu, by to skończyć, tyle dobrych niespodzianek. Kocham was, to był długi czas. Robię sobie przerwę, aloha.

– mówił wówczas aktor.

Pod koniec maja tego roku kolejne szczegóły zdradził szef DC Film, Walter Hamada. Mężczyzna zdradził, że scenarzysta filmu, David Leslie Johnson-McGoldrick, zdecydował się na przybranie bardziej komediowego tonu. Filmowiec ma zamiar skupić się na relacji między Arthurem a Ormem, którzy w pierwszej części filmu byli przeciwnikami.

Sequel od samego początku był przedstawiany jako komedia braterska między Jasonem Momoą i Patrickiem Wilsonem.

– powiedział scenarzysta.

Główną rolę w sequelu zagra Jason Momoa. Obok niego wystąpią również: Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard, Dolph Lundgren, Jani Zhao, Indya Moore i Vincent Regan. Reżyserem ponownie został James Wan.

Pojawiły się nowe pogłoski dotyczące udziału Amber Heard w filmie Aquaman i Zaginione Królestwo. Jak donoszą zagraniczne media, aktorka odgrywająca Merę może całkowicie zniknąć z produkcji. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →