kadr ze zwiastuna filmu „Hot Take: The Depp/Heard Trial”

Jak prezentują się Johnny Depp i Amber Heard w swoich filmowych wersjach? Jest zwiastun „Hot Take: The Depp/Heard Trial”


28 września 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Tuż przed premierą filmu o procesie pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard, mamy okazję obejrzeć jego zwiastun. Oto Hot Take: The Depp/Heard Trial.

Johnny Depp vs. Amber Heard – z sali sądowej na ekrany

Blisko cztery miesiące temu zakończył się głośny proces pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard. Pierwszy fabularny film o całej sprawie będzie miał jednak premierę już wkrótce. Produkcja Hot Take: The Depp/Heard Trial ruszyła tuż po zakończeniu procesu i jak widać, twórcom udało się wyrobić w czasie. Choć oglądając zwiastun, można się zastanawiać, czy nie mogli oni poświęcić tego czasu nieco więcej. W rolę Johnny’ego Deppa wcieli się Mark Hapka, z kolei postać Amber Heard odegra Megan Davis. W filmie zagrają także Melissa Marty (jako prawniczka Deppa, Camille Vasquez) oraz Mary Carrig (prawniczka Heard, Elaine Bredehoft). Obraz Sary Lohman trafi już 30 września na darmową amerykańską platformę streamingową Tubi. Nie wiadomo jeszcze, gdzie i kiedy będzie można obejrzeć film w Polsce.

Hot Take: The Depp/Heard Trial to jeden z wielu aktualnych, ważnych kulturowo filmów, które powstały w wyniku naszej współpracy z platformą Tubi. Pokazując widzom historie, które tak jak ta są aktualne i mają wpływ na społeczeństwo, sprawiamy, że jest to warta obejrzenia pozycja dla każdego fana popkultury lub miłośnika celebrity drama

– komentuje Hannah Pillemer z wytwórni MarVista.

Hot Take: The Depp/Heard Trial – zobacz zwiastun

Proces dekady

Sprawa, która toczyła się między Johnnym Deppem i Amber Heard, była jednym z największych medialnych wydarzeń tego roku. Internet krok po kroku śledził jej przebieg, wielokrotnie traktując ją jako swego rodzaju celebryckie show. Depp pozwał Heard za zniesławienie. Aktorka przedstawiła się jako ofiara przemocy domowej, co doprowadziło jej byłego męża do publicznego ostracyzmu i utraty kontraktów filmowych. Depp zażądał od niej pięćdziesięciu milionów dolarów odszkodowania i po trwającym półtora miesiąca procesie, na początku czerwca sąd w Wirginii wydał wyrok na jego korzyść. Amber Heard została zobowiązana do zapłaty piętnastu milionów dolarów odszkodowania, a ona sama miała otrzymać dwa miliony dolarów odszkodowania wyrównawczego.

Tuż przed premierą filmu o procesie pomiędzy Johnnym Deppem a Amber Heard, mamy okazję obejrzeć jego zwiastun. Oto Hot Take: The Depp/Heard Trial. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky połączeni […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →