fot. POOL / Forum

Amber Heard udzieliła pierwszego wywiadu po „procesie dekady”


14 czerwca 2022

Podziel się newsem:

Na początku czerwca zakończył się „proces dekady” między Johnnym Deppem a Amber Heard. Po blisko dwóch tygodniach od zapadnięcia wyroku aktorka udzieliła pierwszego wywiadu.

Amber Heard zabiera głos po procesie

Odkąd zapadł wyrok w sprawie sporu między Johnnym Deppem a Amber Heard, aktorka nie udzielała się publicznie. Wczoraj jednak pojawiła się zapowiedź jej pierwszego wywiadu od ogłoszenia werdyktu sądu. Rozmowę poprowadziła Savannah Guthrie ze stacji NBC News w ramach programu Today. Całość zostanie wyemitowana w ten piątek 17 czerwca.

Zobacz: Johnny Depp, Amber Heard i koniec historycznego procesu [opinia]

Jednym z wątków, który poruszono w trakcie rozmowy, była rola social mediów, którą odegrały w całym procesie. Aktorka przyznała, że nie jest zainteresowana opiniami ludzi, którzy jej nie znają.

Nie obchodzi mnie, co ktoś o mnie myśli, ani jaki osąd chce wydać na temat tego, co wydarzyło się w zaciszu mojego własnego domu, w moim małżeństwie, za zamkniętymi drzwiami. Nie zakładam, że przeciętny człowiek powinien wiedzieć takie rzeczy, więc nie biorę tego do siebie.

Nawet jeśli ktoś uważa, że zasłużyłam na całą tę nienawiść i wrogość, jeżeli sądzi, że kłamię, to nadal nie może spojrzeć mi w oczy i przyznać, że reakcja w mediach społecznościowych była sprawiedliwa.

– powiedziała.

Ława przysięgłych zapoznała się z przedstawionymi przez ciebie dowodami, wysłuchała twoich zeznań i nie uwierzyła ci

– przypomniała aktorce Savannah Guthrie.

Na początku czerwca zakończył się „proces dekady” między Johnnym Deppem a Amber Heard. Po blisko dwóch tygodniach od zapadnięcia wyroku aktorka udzieliła pierwszego wywiadu. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →