fot. POOL / Forum

Amber Heard udzieliła pierwszego wywiadu po “procesie dekady”


14 czerwca 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Na początku czerwca zakończył się “proces dekady” między Johnnym Deppem a Amber Heard. Po blisko dwóch tygodniach od zapadnięcia wyroku aktorka udzieliła pierwszego wywiadu.

Amber Heard zabiera głos po procesie

Odkąd zapadł wyrok w sprawie sporu między Johnnym Deppem a Amber Heard, aktorka nie udzielała się publicznie. Wczoraj jednak pojawiła się zapowiedź jej pierwszego wywiadu od ogłoszenia werdyktu sądu. Rozmowę poprowadziła Savannah Guthrie ze stacji NBC News w ramach programu Today. Całość zostanie wyemitowana w ten piątek 17 czerwca.

Zobacz: Johnny Depp, Amber Heard i koniec historycznego procesu [opinia]

Jednym z wątków, który poruszono w trakcie rozmowy, była rola social mediów, którą odegrały w całym procesie. Aktorka przyznała, że nie jest zainteresowana opiniami ludzi, którzy jej nie znają.

Nie obchodzi mnie, co ktoś o mnie myśli, ani jaki osąd chce wydać na temat tego, co wydarzyło się w zaciszu mojego własnego domu, w moim małżeństwie, za zamkniętymi drzwiami. Nie zakładam, że przeciętny człowiek powinien wiedzieć takie rzeczy, więc nie biorę tego do siebie.

Nawet jeśli ktoś uważa, że zasłużyłam na całą tę nienawiść i wrogość, jeżeli sądzi, że kłamię, to nadal nie może spojrzeć mi w oczy i przyznać, że reakcja w mediach społecznościowych była sprawiedliwa.

– powiedziała.

Ława przysięgłych zapoznała się z przedstawionymi przez ciebie dowodami, wysłuchała twoich zeznań i nie uwierzyła ci

– przypomniała aktorce Savannah Guthrie.

Na początku czerwca zakończył się “proces dekady” między Johnnym Deppem a Amber Heard. Po blisko dwóch tygodniach od zapadnięcia wyroku aktorka udzieliła pierwszego wywiadu. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, czyli Ralph Kaminski i Mery Spolsky […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →