fot. Getty Images

Johnny Depp pojawił się na scenie u boku Jeffa Beckiego na koncercie w Sheffield


30 maja 2022

Podziel się newsem:

Johnny Depp, pomimo trwającej obecnie sprawy sądowej przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard, postanowił wystąpić na scenie.

Johnny Depp powrócił na scenę

Johnny Depp okazał się być gościem specjalnym na koncercie Jeffa Becka w Sheffield. To właśnie razem z nim wokalista wykonał covery Johna Lennona, Marvina Gaye’a i Jimiego Hendrixa. Sam Depp nie odezwał się jednak ze sceny i skupił się na graniu na gitarze razem z Beckiem, by wspólnie odegrać szlagierowe utwory gwiazd.

Był to pierwszy publiczny występ artysty od czasu rozpoczęcia się jego sprawy przeciwko byłej żonie Amber Heard, która dopuściła się zniesławienia. Aktorka oskarżyła bowiem Deppa o wykorzystanie seksualne i fizyczne, a także o nakręcenie w jej kierunku kampanii pełnej oszczerstw.

Przyszła na salę sądową przygotowana na przedstawienie swojego życia i dała je… Trener aktorski panny Heard powiedział, że panna Heard ma problemy z płaczem, kiedy gra. Widzieliście to – szlochała bez łez, jednocześnie snując misterne, fantastyczne opowieści o znęcaniu się

– powiedziała na koniec sprawy adwokat Johnny’ego Deppa, Camille Vasguez.

Sprawa zostanie zakończona w poniedziałek, kiedy to usłyszymy finalny werdykt rozprawy.

Amber Heard zagra jednak w Aquamanie?

Pomimo tak głośnej sprawy sądowej i petycji fanów produkcji, którzy domagali się wymazania aktorki z filmu, ta jednak odegra w nim (bardzo znikomą) rolę.

Przeczytaj także: Aquaman 2 wrzucony na tory filmu komediowego?

jason momoa, aquaman 2
materiały promocyjne

Obok niej wystąpią również Jason Momoa, Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Dolph Lundgren, Jani Zhao, Indya Moore i Vincent Regan. Reżyserem ponownie został James Wan.

Premiera filmu Aquaman And The Lost Kingdom zaplanowana jest obecnie na 17 marca 2023 roku.

Johnny Depp, pomimo trwającej obecnie sprawy sądowej przeciwko swojej byłej żonie Amber Heard, postanowił wystąpić na scenie. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Johnny Depp powrócił na […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →