fot. IGN

„Aquaman 2” wrzucony na tory filmu komediowego?


30 maja 2022

Podziel się newsem:

Zbliżający się Aquaman 2 nabiera coraz to większego rozgłosu. Wszystko za sprawą jego możliwego komediowego charakteru.

Aquaman 2 w komediowym świecie

Otoczka wokół Aquaman and the Lost Kingdom narasta coraz bardziej. Wszystko to za sprawą roli, jaką w filmie odgrywa Amber Heard. Finalnie została ona zmniejszona do wymaganego minimum, a nie usunięta, tak jak wymagali tego fani, a także zorganizowana przez nich petycja. Po tej decyzji w sieci aż zawrzało, ale decyzja nie została zmieniona.

Nic więc dziwnego, że samą atmosferę postanowił skomentować szef DC Films, Walter Hamada, który przekazał fanom produkcji, że scenarzysta David Leslie Johnson-McGoldrick postanowił zwrócić fabułę filmu na nieco inne wody, które przybliżą nam historię przygód Arthura i Orma.

Sequel od samego początku był przedstawiany jako komedia braterska między Jasonem Momoą i Patrickiem Wilsonem.

– powiedział sam Hamada

Sama relacja Orma z Arthurem ma być połączeniem się w kierunku pokonania większego zła, co będzie naprawdę ciekawym plot-twistem, bo przecież przypomnijmy, że sam Orm był przecież antagonistą w pierwszej odsłonie serii.

Kiedy antyczna moc zostaje uwolniona, Aquaman musi połączyć siły z kimś niespodziewanym, a wszystko po to, aby uratować Atlantydę przed zagładą.

– czytamy o fabule filmu

Przeczytaj także: Zdjęcia do filmu „Aquaman 2” ukończone. Jason Momoa potwierdza

Aquaman
kadr z planu filmu „Aquaman 2”/ fot. IGN

Główną rolę w sequelu zagra Jason Momoa. Obok niego wystąpią również: Patrick Wilson, Yahya Abdul-Mateen II, Amber Heard, Dolph Lundgren, Jani Zhao, Indya Moore i Vincent Regan. Reżyserem ponownie został James Wan.

Premiera filmu Aquaman And The Lost Kingdom zaplanowana jest obecnie na 17 marca 2023 roku.

Zbliżający się Aquaman 2 nabiera coraz to większego rozgłosu. Wszystko za sprawą jego możliwego komediowego charakteru. Zobacz także Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów „Wiedźmin: Rodowód krwi” jak na razie zapowiada się tragicznie Czy KęKę nagrywałby disco-polo? Pewnie, że by nagrał Aquaman 2 w komediowym świecie Otoczka wokół Aquaman and the Lost […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →