kadr z filmu „The Batman"

“The Batman” z kolejnym sukcesem. Film podbił HBO Max


23 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Po bardzo pozytywnym przyjęciu w kinach The Batman pojawił się na HBO Max. W trakcie pierwszej doby film Matta Reevesa podbił platformę streamingową, prześcigając wynik choćby Zack Snyder’s Justice League.

Robert Pattinson jako Człowiek Nietoperz przyciągnął setki tysięcy osób w pierwszą dobę obecności na HBO Max

The Batman zawitał na platformie streamingowej HBO Max w zeszły poniedziałek 18 kwietnia, czyli nieco ponad miesiąc po premierze na wielkich ekranach (4 marca). Jak donosi portal ppe.pl, film cieszący się ogromnym zainteresowaniem na salach kinowych, zachęcił również setki tysięcy abonentów. W trakcie pierwszych dwudziestu czterech godzin dzieło w reżyserii Matta Reevesa obejrzano w ponad siedemset dwudziestu tysiącach gospodarstw domowych. The Batman tym samym przebił prawie dwukrotnie inną produkcję ze świata DC. W trakcie swojej pierwszej doby na platformie film Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera obejrzano “jedynie” w trzystu dziewięćdziesięciu gospodarstwach.

Zobacz: Joker w The Batman miał mieć dłuższy występ. Opublikowano scenę z Barrym Keoghanem

To nie pierwszy raz, kiedy Reeves prześciga Snydera

Już pod koniec marca informowaliśmy o lepszych wynikach Batmana od Snyderowskiej Justice League. Wówczas The Batman odnotował prawie sześćset siedemdziesiąt trzy miliony dolarów zysku na całym świecie, czyli około pięciu milionów więcej niż Liga Sprawiedliwości.

Nie jest to jednak najwyższy wynik ze stajni DC. Przed wybuchem pandemii zyski z niektórych produkcji sięgały nawet miliarda dolarów, w tym Joker, The Dark Knight Rises lub Aquaman.

The Batman – główny zwiastun

Po bardzo pozytywnym przyjęciu w kinach The Batman pojawił się na HBO Max. W trakcie pierwszej doby film Matta Reevesa podbił platformę streamingową, prześcigając wynik choćby Zack Snyder’s Justice League. Zobacz także Nowe seriale, na które warto czekać w 2024 roku Hania Rani zagrała Tiny Desk Concert w ramach prestiżowej serii NPR „Pies i Suka”, […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →