kadr ze zwiastuna

“The Batman 2” powstanie. Producent zdradził, kiedy możemy spodziewać się filmu


03 marca 2022

Podziel się newsem:

Producent najnowszego filmu o Człowieku Nietoperzu zdradził plany dotyczące franczyzy. The Batman 2 to tylko kwestia czasu. Znamy wstępną datę premiery.

The Batman 2 szybciej, niż można się było spodziewać

Mimo że The Batman zadebiutuje w kinach dopiero jutro, już pojawiają się informacje dotyczące kolejnej odsłony przygód Bruce’a Wayne’a z Robertem Pattinsonem w roli głównej. Jeszcze kilka dni temu reżyser filmu, Matt Reeves, przyznał, że nie spieszy się z kontynuacją. Jednocześnie zasugerował, że może być to element zupełnie nowego uniwersum. Teraz do dyskusji dołączył jeszcze jeden głos.

Zobacz: Batman: Najmniej superbohaterski. Najbardziej ludzki [recenzja]

Na początku marca na łamach portalu ComicBook.com pojawił się wywiad z producentem filmu, Dylanem Clarkiem. Mężczyzna wyznał w rozmowie, że The Batman 2 rzeczywiście powstanie, a premiera odbędzie się wcześniej niż za pięć lat. Na temat kontynuacji przygód Batmana wypowiedział się również Robert Pattinson odgrywający główną rolę. Aktor przyznał w rozmowie z Den of Geek, że chciałby zobaczyć wątek Dworu Sów w kolejnym Batmanie.

Gotham City wita nowe wcielenie Człowieka Nietoperza

Już jutro, 4 marca, na całym świecie odbędzie się premiera The Batman. Użytkownicy portalu Rotten Tomatoes napisali już ponad pięćset recenzji filmu w reżyserii Reevesa. Film uzyskał osiemdziesiąt pięć procent od krytyków oraz dziewięćdziesiąt sześć procent od widzów. Oprócz Roberta Pattinsona na ekranie zobaczymy również Zoe Kravitz, Paula Dano, Andy’iego Serkisa, czy Colina Farrella.

Dwa lata pod postacią Batmana (Robert Pattinson) i strach w sercach kryminalistów sprawiły, że Bruce Wayne ujrzał najmroczniejsze oblicze Gotham City. Mając u boku jedynie garstkę zaufanych sojuszników – w tym Alfreda Pennywortha (Andy Serkis) i porucznika Jamesa Gordona (Jeffrey Wright) – i występując przeciwko sitwie skorumpowanych urzędników oraz osobistości, samotny mściciel stał się w mniemaniu obywateli miasta jedynym obrońcą sprawiedliwości. Nieznany zabójca w sadystyczny i wyrachowany sposób nęka elitę Gotham. Największy Detektyw Świata, kierując się zaszyfrowanymi wiadomościami, trafia do półświatka. Tam w trakcie swojego śledztwa spotyka takie postacie jak Selina Kyle, zwana Kobietą-Kot (Zoë Kravitz), Oswald Cobblepot, czyli Pingwin (Colin Farrell), Carmine Falcone (John Turturro) i Edward Nashton, tudzież Człowiek-Zagadka (Paul Dano). Wreszcie dowody zaczynają się konkretyzować, a zamiary sprawcy stają się jasne. Batman zostaje zmuszony do szukania nowych sprzymierzeńców, żeby zdemaskować winowajcę i położyć kres nadużywaniu władzy i korupcji, od dawna nękających Gotham City.

– zdradzają producenci.

The Batman – główny zwiastun

Producent najnowszego filmu o Człowieku Nietoperzu zdradził plany dotyczące franczyzy. The Batman 2 to tylko kwestia czasu. Znamy wstępną datę premiery. Zobacz także Była dzieckiem, robiono z niej kobietę. Roxie Węgiel o seksualizacji w branży 20 najciekawszych pomysłów preorderowych od polskich raperów To studio odpowiada za twoje ulubione filmy. Dlaczego A24 jest tak kultowe? The […]

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →