kadr z filmu „The Batman"

Wiemy, kto stworzy drugą odsłonę “The Batman”


27 kwietnia 2022

Obserwuj nas na instagramie:

Firma Warner Bros. potwierdziła drugą część filmu The Batman. W przyszłej produkcji ponownie wystąpi Robert Pattinson. Znamy również reżysera.

The Batman powraca. Robert Pattinson znów w roli Bruce’a Wayne’a

Serwis Hypebeast donosi o kolejnych planach Warner Bros. Pictures. Podczas prezentacji na CinemaConie w Las Vegas Toby Emmerich oficjalnie ogłosił, że The Batman 2 nadchodzi. Emmerich potwierdził również, że w roli Batmana ponownie zobaczymy Roberta Pattinsona, a za reżyserię filmu odpowiedzialny będzie Matt Reeves, który wyreżyserował pierwszą część. W trakcie prezentacji Warner Bros. Pictures wystąpił również sam Reeves, który podziękował za odbiór The Batman.

Zobacz: Joker w The Batman miał mieć dłuższy występ. Opublikowano scenę z Barrym Keoghanem

Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie dla Batmana. Nie udałoby się nam tego osiągnąć bez wiary i entuzjazmu wszystkich waszych zespołów na całym świecie. Jestem podekscytowany, że mogę powrócić do tego świata, aby rozpocząć kolejny rozdział.

– powiedział Matt Reeves

Film podbił serca widzów

Pierwsze pogłoski o kontynuacji przygód Wayne’a pojawiły się jeszcze przed premierą filmu. Niedługo później oficjalnie potwierdzono, że druga część filmu powstanie, jednak nie wiadomo było, kto miałby podjąć się reżyserii. Marcowa premiera spotkała się z bardzo pozytywnym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i widzów, dlatego ponowne zaangażowanie Matta Reevesa powinno spotkać się z równie ciepłą reakcją.

Od momentu premiery The Batman zarobił siedemset sześćdziesiąt milionów dolarów na całym świecie. 18 kwietnia film trafił na HBO Max, gdzie również cieszy się dużym zainteresowaniem. Od momentu premiery streamingowej najnowsze przygody Człowieka-Nietoperza obejrzano w ponad czterech milionach gospodarstw na globie. Tylko w pierwszą dobę najnowsze dzieło ze stajni DC trafiło do siedmiuset dwudziestu tysięcy domów.

Firma Warner Bros. potwierdziła drugą część filmu The Batman. W przyszłej produkcji ponownie wystąpi Robert Pattinson. Znamy również reżysera. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins The Batman powraca. Robert Pattinson […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →