kadr z filmu „The Batman”

Paul Dano pisze komiks „Riddler: Year One”


21 marca 2022

Podziel się newsem:

Riddler nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Paul Dano, odtwórca roli przeciwnika Batmana, pisze komiks przedstawiający genezę złoczyńcy.

Riddler, jakiego nie znaliśmy

Riddler z filmu The Batman znacząco różni się od innych wersji tej postaci. Bliżej mu do Zodiaka czy Husha, aniżeli do wcześniejszych przedstawień. Podobnie jak wcześniej Batman, tak teraz Riddler otrzyma tytuł poświęcony swoim początkom. Riddler: Year One będzie oczywiście osadzone w uniwersum ostatniego filmu Matta Reevesa i naturalnie je rozwinie. Scenarzystą komiksu jest Paul Dano, odtwórca roli zagadkowego złoczyńcy w The Batman. Riddlera poznamy bliżej dopiero za jakiś czas, bo premiera komiksu została zaplanowana na październik 2022 roku. Biorąc pod uwagę powstawanie samego komiksu oraz wydarzenia z filmu to niewykluczone, że Paul Dano jeszcze pojawi się na ekranie. Oliwy do ognia dolewa także fakt istnienia specjalnej strony internetowej związanej z promocją filmu, na której Riddler pozostawił kilka wiadomości, które można odczytywać także jako zapowiedź jego powrotu (w dodatku w towarzystwie). Więcej możecie przeczytać tutaj.

Paul Dano pisze komiks „Riddler: Year One”
Riddler: Year One, via Twitter / DC Comics

The Batman idzie po swoje

The Batman radzi sobie bardzo dobrze. Film przebił granicę 500 milionów dolarów w światowym box office, co zapewne nie dziwi. Można było się także spodziewać tego, że powstanie druga część przygód Mrocznego Rycerza, w którego obecnie wciela się Robert Pattinson. Produkcja nadal robi niemały szum. Kto jeszcze nie widział filmu, nie powinien się tym raczej martwić, gdyż The Batman nadal gości w kinowych repertuarach. A kto jednak nie zdąży zobaczyć obrazu Matta Reevesa w kinowej sali, powinien mieć na uwadze datę 19 kwietnia. Właśnie wtedy film trafi na HBO Max, które od kilkunastu dni jest dostępne w Polsce.

Riddler nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Paul Dano, odtwórca roli przeciwnika Batmana, pisze komiks przedstawiający genezę złoczyńcy. Zobacz także Eksperymenty z „gumkami”. Zderzyliśmy mity związane z używaniem prezerwatyw z rzeczywistością! Beefy między raperami są przereklamowane. KęKę dissuje producenta samochodów Kuba Karaś i Mery Spolsky prezentują singiel „Bez wymówek” promujący kampanię Durex Riddler, jakiego nie znaliśmy […]

Wiemy, gdzie są najlepsze koncerty. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN
Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub Rytmy.pl na Facebooku:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →