kadr z filmu „Batman v. Superman: Świt sprawiedliwości”

Henry Cavill oficjalnie powraca do roli Supermana!


24 października 2022

Obserwuj nas na instagramie:

To już oficjalne: Henry Cavill ponownie wcieli się w Supermana! Aktor podzielił się filmikiem w mediach społecznościowych.

Henry Cavill ponownie przywdzieje pelerynę

Mamy już oficjalne potwierdzenie: Henry Cavill wraca jako Superman. Chociaż Brytyjczyk niejako zapowiedział swój powrót, kiedy pojawił się w scenie po napisach filmu Black Adam, teraz sam osobiście potwierdził, że z Supermanem nie skończył.

Cześć wszystkim,
przed wrzuceniem tego posta chciałem zaczekać, aż minie weekend, aby dać Wam okazję do obejrzenia filmu Black Adam. Skoro wielu z Was już się to udało, chciałem ogłosić to oficjalnie: powracam jako Superman. Zarówno zdjęcie z tego posta, jak i mój występ w Black Adamie to tylko mały przedsmak tego, co się wydarzy. Na podziękowania jeszcze przyjdzie czas, ale teraz chcę podziękować Wam. Za wsparcie i cierpliwość. Obiecuję, że zostanie Wam to wynagrodzone

– powiedział Henry Cavill w powyższym filmiku.

Henry Cavill nadzieją dla DCEU?

Henry Cavill zadebiutował jako Superman w filmie Człowiek ze stali w 2013 roku. Brytyjski aktor zagrał Kryptończyka również w produkcjach Batman v Superman: Świt sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości, Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera oraz Black Adam. Fani przez lata domagali się kontynuacji obrazu Zacka Snydera z 2013 roku. Przez jakiś czas krążyła nawet informacja, że Brytyjczyk Supermana już nie zagra. Aktor zdementował jednak te informacje i mówił wówczas, że jest otwarty na propozycje.

Sprawdź także: Czy z tego uniwersum jeszcze będzie chleb? Byliśmy na filmie Black Adam [recenzja]

Czy oficjalny powrót Cavilla i chęć dalszego budowania uniwersum przez Dwayne’a Johnsona coś w kwestii DCEU zmienią? Ubiegłotygodniowy Black Adam zarobił przez weekend blisko siedemdziesiąt milionów dolarów. Kolejne premiery z DC Extended Universe są zaplanowane na przyszły rok. Będą to filmy: Shazam! Gniew bogów, The Flash, Blue Beetle oraz Aquaman i Zaginione królestwo.

To już oficjalne: Henry Cavill ponownie wcieli się w Supermana! Aktor podzielił się filmikiem w mediach społecznościowych. Zobacz także Co obejrzeć po „Reniferku”? Te seriale powinny wam się spodobać Początki polskiego rapu: pierwsze kasety, dissy i nadejście Scyzoryka WROsound 2024. Zagrają m.in. Małpa, susk, Bisz i Kasia Lins Henry Cavill ponownie przywdzieje pelerynę Mamy już […]

Obserwuj nas na instagramie:

Sprawdź także

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →